Baby boom w show-biznesie trwa. W lutym dowiedzieliśmy się, że Rihanna spodziewa się drugiego dziecka z A$AP Rockym. Natomiast w ubiegłym tygodniu o ciąży poinformowała Lindsay Lohan. Jak się właśnie okazało, już niebawem do grona znanych mam dołączy jeszcze jedna gwiazda. A mianowicie Sarah Snook, którą najwięcej osób poznało dzięki roli Shiv w bijącym rekordy popularności serialu „Sukcesja”. Pochodząca z Australii aktorka pojawiła się na premierze czwartego sezonu wspomnianej produkcji w kreacji podkreślającej jej ciążowy brzuszek i zachwyciła. Co wiadomo o narodzinach jej pierwszego dziecka?

„Sukcesja”: Sarah Snook zachwyciła na premierze czwartego sezonu   

W ubiegły poniedziałek (20 marca) odbyła się uroczysta premiera czwartego, a zarazem ostatniego sezonu serialu „Sukcesja”, w której udział wzięli twórcy i twórczynie produkcji, jak również członkowie i członkinie obsady. Wśród nich m.in. Kieran Culkin, Alan Ruck, Jeremy Strong, Brian Cox, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun oraz J. Smith-Cameron. Na czerwonym, a właściwie niebieskim dywanie pojawiła się również Sarah Snook. I to właśnie ona zwróciła szczególną uwagę zgromadzonych na miejscu fotoreporterów i fotoreporterek. Gwiazda pozowała bowiem w srebrnej narzutce maxi oraz czarnym kombinezonie, który podkreślał jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Tego samego wieczoru udzieliła wywiadu i potwierdziła, że wkrótce zostanie mamą.

Sarah Snook jest w ciąży. Aktorka zostanie mamą po raz pierwszy

Popularna aktorka potwierdziła w rozmowie z reporterką serwisu „Entertainment Tonight”, że wraz ze swoim mężem – Davem Lawsonem – spodziewają się pierwszego dziecka. Sarah Snook ujawniła, że jest w 32. tygodniu ciąży (co oznacza, że maleństwo przyjdzie na świat za około dwa miesiące) i że czuje się świetnie. 

To ekscytujące – przyznała Sarah Snook w wywiadzie dla serwisu „Entertainment Tonight”. 

Niestety nie wiadomo, czy gwiazda „Sukcesji” urodzi chłopca czy dziewczynkę. Prawdopodobnie tego typu szczegóły poznamy „dopiero” po porodzie. Natomiast już teraz możecie zobaczyć zdjęcia aktorki, na których widać jej ciążowy brzuszek. Znajdziecie je w naszej galerii – na dole strony.