Za nami bardzo emocjonujący poniedziałek. Dokładnie 29 maja 2023 roku światło dzienne ujrzał finałowy odcinek serialu „Sukcesja”. Do grona osób, które spędziły ten dzień (lub wieczór) w towarzystwie rodzeństwa Roy, należy m.in. Sarah Snook, czyli odtwórczyni roli Shiv. Pochodząca z Australii aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed telewizora. A przy okazji poinformowała, że… urodziła dziecko.

Sarah Snook pokazała zdjęcie z dzieckiem

Gwiazda bijącego rekordy popularności serialu została mamą po raz pierwszy. Przekazała radosne wieści za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, gdzie można znaleźć jedynie dwa posty. Pod wspomnianym zdjęciem, na którym widać ekran telewizora (a na nim Toma – serialowego męża Shiv zagranego przez Matthew Macfadyena) aktorkę i czubek główki jej dziecka). 

Fotografii towarzyszy poruszający opis, w którym pożegnała się z produkcją, a także osobami zaangażowanymi w tworzenie jej, jak również opowiedziała krótko o rozpoczęciu nowego rozdziału. Poza tym podziękowała swoim fankom i fanom za wsparcie.

Trudno wyrazić, co ten program dla mnie znaczył. Miejsca, w których byłam, ogromny talent, z którym mogłam pracować… łamie mi się serce, że to już koniec. Ale moje serce musiało być tak pełne wspomnień, dobrych chwil, wyzwań i triumfów, żeby w ogóle móc się złamać… więc to czyni mnie wdzięcznym. Błogosławieństwo dołączenia do tej szalonej przygody w serialu będzie punktem kulminacyjnym w karierze, który bez wątpienia będzie trudny do przebicia. Jestem bardzo, bardzo dumna ciężką pracą każdego z nas, sezon po sezonie: wszyscy postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, a potem ją przekroczyliśmy i celowaliśmy w każdym aspekcie. Przyjaźnie, scenariusze, lokalizacje, jednolinijki, wczesne poranki, zmiany w ostatniej chwili, wszystkie wzloty i upadki: będę za tym wszystkim tęsknić. Ludzie z tego programu to utalentowana grupa i jestem dumna, że mogłam z nimi pracować, to ludzie, za którymi będę tęskniła najbardziej.

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek ostatniego sezonu czegoś, co zmieniło moje życie. A teraz moje życie znów się zmieniło. Dziękuję za całą miłość i wsparcie – napisała aktorka na swoim profilu na Instagramie. 

Sarah Snook – dziecko. Imię, płeć i wszystko, co wiemy

Przypomnijmy, że Sarah Snook ogłosiła ciążę pod koniec marca tego roku, a konkretnie podczas uroczystej premiery czwartego sezonu „Sukcesji”. Popularna aktorka udzieliła wtedy kilku wywiadów, jednak nie zdradziła zbyt wielu szczegółów dotyczących narodzin jej pierwszego dziecka. Bardzo dba o swoją prywatność. Dlatego teraz – gdy maleństwo jest już na świecie – nie znamy płci oraz imienia. Natomiast znamy nazwisko ojca. To Dav Lawson, czyli komik, a prywatnie mąż gwiazdy.