Okazuje się, że pod koniec czerwca rodzina serbskiego artysty, fotografa i modela, który zaczynał jako koszykarz, powiększyła się! Sasha Knezevic, były mąż topmodelki Anji Rubik, został ojcem po raz drugi. Co wiemy o maleństwie?

Sasha Knezevic został ponownie tatą. Zdradził płeć i imię dziecka

Przypomnijmy, że Sasha i Anja pobrali się w 2011 roku. Niestety w 2016 zdecydowali się na rozwód. Powód? Podobno odmienne priorytety życiowe. Oboje zaczęli sobie układać życia na nowo. Sasha znalazł nową miłość i a pod koniec roku 2018 spełnił marzenie o zostaniu ojcem – wtedy urodził się jego pierwszy syn, Andrij. 

Choć od kilku lat Sasha stara się chronić swoje życie prywatne i nie publikuje w mediach zdjęć z rodziną, to wczoraj zrobił wyjątek, aby podzielić się z obserwującymi go osobami radosną nowiną. Sasha i jego partnerka powitali na świecie 11 czerwca 2022 roku drugiego synka! Jak wynika z opisu fotografii, którą pokazał Knezevic, chłopiec dostał na imię Marko

Marko Knežević  – podpisał urocze zdjęcie z synkiem Sasha, dodając emoji z serduszkiem i wzniesionymi do góry w geście podziękowania rękami. 

W komentarza: zaskoczenie, ale przede wszystkim gratulacje. Wśród komentarzy nie zabrakło i tego od Anji Rubik.

Congratulations – napisała topmodelka.

Gratulujemy i my!