Pod koniec października ubiegłego roku dowiedziałyśmy się oraz dowiedzieliśmy się, że Scarlett Johansson, która należy do grona najlepiej zarabiających aktorek na świecie, po raz trzeci wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Colin Jost, czyli popularny w USA komik. Małżonkowie bardzo dbają o swoją prywatność. Na próżno szukać wywiadów czy komentarzy, w których wypowiadają się na temat łączącego ich uczucia. Parze udało się nawet utrzymać w tajemnicy fakt, że spodziewa się pierwszego – wspólnego dziecka. Informacje na ten temat pojawiły się w mediach dopiero, gdy gwiazda filmów Marvela i Historii małżeńskiej była w zaawansowanej ciąży. Jak się okazuje, maleństwo jest już na świecie. Scarlett Johansson urodziła! Co wiemy na ten temat?

Scarlett Johansson urodziła! Co wiemy o narodzinach jej pierwszego dziecka z Colinem Jostem

Scarlett Johansson została mamą po raz drugi, o czym jako pierwszy poinformował serwis People. Kilka godzin później Colin Jost podzielił się z fanami oraz fankami takimi szczegółami jak płeć czy imię dziecka. Z krótkiego oświadczenia gwiazdora SNL wynika, że Rose, czyli córka Scarlett Johansson i francuskiego dziennikarza Romaina Dauriaca, która przyszła na świat w 2014 roku, doczekała się brata. Chłopiec otrzymał imię Cosmo. W dalszej części przyznał, że wraz z żoną bardzo go kochają i będą wdzięczni za uszanowanie ich prywatności.

„Ok, ok, mamy dziecko. Jego imię to Cosmo. Bardzo go kochamy. Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prywatności” – napisał Colin Jost na Instagramie.

Scarlett Johansson i Colin Jost nie ujawnili, kiedy ich pierwsze – wspólne dziecko przyszło na świat. Na próżno szukać także zdjęć chłopca w mediach społecznościowych. Aktorka i komik wyznają bowiem no kids policy. To znaczy, że nie ujawniają wizerunku swoich dzieci.