Sebastian Fabijański – aktor, artysta, celebryta

Sebastian Fabijański jeszcze niedawno znany był przede wszystkim jako świetnie zapowiadający się aktor młodego pokolenia. Z biegiem lat równie często co na ekranie laureat Złotych Lwów w kategorii „najlepszy debiut aktorski” za fenomenalną rolę w filmie „Jeziorak” zaczął także pojawiać się na nagłówkach tabloidów i serwisów plotkarskich. Zainteresowanie mediów przyniósł mu przede wszystkim szeroko komentowany związek z jedną z najpopularniejszych polskich influencerek, Julią „Maffashion” Kuczyńską.

Bardzo głośne rozstanie pary, które odbyło się w atmosferze rozpalającego do czerwoności portale internetowe skandalu obyczajowego, sprawiło, że w oczach wielu osób Fabijański stał się nie tylko utalentowanym artystą, ale także znanym z licznych kontrowersji celebrytą. 

Sebastian Fabijański i Zofia Strulak – to już koniec

Po serii ubiegłorocznych skandali ten rok zaczął się dla Sebastiana Fabijańskiego wyjątkowo pomyślnie. Aktor zamknął usta hejterom, otrzymując nominację do Orłów, czyli jednej z najbardziej prestiżowych nagród filmowych w Polsce. Polska Akademia Filmowa wyróżniła go za rolę w filmie „Apokawixa”. 

Względna cisza wokół życia prywatnego Sebastiana Fabijańskiego nie trwała jednak zbyt długo. W połowie lutego media obiegły wykonane przez paparazzi zdjęcia gwiazdora z jego nową sympatią. Wkrótce wyszło na jaw, że nową kobietą w życiu znanego trzydziestopięciolatka jest młodsza od niego o 16 lat twórczyni internetowa Zofia Strulak.

Choć na pytania, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń, dziewiętnastoletnia tiktokerka odpowiadała przecząco, krążące po sieci fotografie sugerowały  coś zgoła innego. Czy z czasem ma szansę narodzić się z tego coś poważnego? Tego najprawdopodobniej już się nigdy nie dowiemy. Jak donosi informator jednego z popularnych serwisów internetowych, romantyczna relacja Fabijańskiego i tegorocznej maturzystki przeszła już do historii.

To była tylko chwilowa historia. Nic poważnego. Już się zresztą skończyła – donosi źródło Pudelka.

Jeśli wierzyć doniesieniom internetowego tabloidu, Zofia nie zdążyła nawet poznać syna aktora.

Zobacz także:

Dla Sebastiana priorytetem jest Bastek. Żadna z dziewczyn, z którą Sebastian spotykał się od chwili rozstania z Maffashion, jak do tej pory nie była przedstawiona Bastkowi. Sebastian jest zdania, że musi być pewny danej osoby na 100 procent, zanim zaprosi ją do życia swojego syna – czytamy.

Fabijański rzekomo doszedł też do wniosku, że zdecydowanie łatwiej mu będzie stworzyć głęboką relację z nieco starszą kobietą.

Sebastian przekonał się, że 19-latki nie są dla niego. Gdy zacznie rozglądać się za kimś na stałe, zapewne będzie to dojrzalsza kobieta – wyjawił informator.

Myślicie, że Sebastian Fabijański w końcu znajdzie szczęście w miłości?