Sebastian Fabijański nie schodzi z nagłówków portali plotkarskich. Od czasu dramy z Rafalalą i rozstania z Maffashion życie miłosne aktora zaczęło interesować wszystkich. Powstało już wiele plotek, że 35-latek ma nową dziewczynę. Łączono go też z Anną-Marią Sieklucką, z którą przyłapany został na pocałunkach. Sebastian nie chciał jednak w żaden sposób komentować tej relacji.

Mniej więcej dwa tygodnie temu tabloidy zaczęły snuć kolejne domysły. Fabijański został sfotografowany z tajemniczą blondynką, niejaką Zofią Strulak – 19-letnią influencerką i TikTokerką. Teraz wypowiedziała się ona, co łączy ją i aktora. Czy są parą?

Sebastian Fabijański i Zofia Strulak są razem? Influencerka zdradza szczegóły na temat tej relacji

Gwiazda social mediów udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie z linkiem do wywiadu, którego udzieliła serwisowi Co Za Tydzień. Kilka słów również w temacie, który każdego niezmiernie interesuje :) – napisała.

Wśród wielu tematów, takich jak praca w mediach, rozpoznawalność na TikToku i influencerstwo, które przewinęły się w rozmowie, nie mogło oczywiście zabraknąć tego, który interesuje teraz wszystkich najbardziej – tematu Sebastiana Fabijańskiego. Zofia została spytana o to, co łączy ją z popularnym aktorem.

Spotykamy się, lubimy swoje towarzystwo. Czy łączy nas coś więcej niż przyjaźń? Na obecną chwilę nie – odpowiedziała krótko 19-latka.

Z odpowiedzi wynika więc, że para nie jest w związku i na razie tylko się spotyka i poznaje. Dziewczyna nie wyklucza jednak, że może być z tego coś więcej.

Zofia Strulak – kim jest dziewczyna, z którą spotyka się Sebastian Fabijański?

Zofia Strulak, znana w mediach jako @strulax ma, jak już wiemy, 19 lat i jest influencerką. Na Instagramie śledzi ją prawie 52 tysiące osób. Na TikToku obserwuje ją prawie 60 tysięcy. Zobaczcie zdjęcia dziewczyny w naszej galerii. 

Zobacz także:

Myślicie, że relacja 19-latki i 35-latka rozwinie się i będzie z tego coś więcej?