O Maffashion i Sebastianie Fabijańskim nadal jest głośno. W lipcu tego roku wyszło na jaw, że ich związek to przeszłość. Jedna z najpopularniejszych influencerek w kraju potwierdziła rozstanie za pośrednictwem Instagrama. Natomiast aktor, a do tego aspirujący raper i malarz udzielił wywiadu, w którym opowiedział o ich relacji (m.in. przyznał się do zdrady i przeprosił swoją ex partnerkę), jak również wrócił do szeroko komentowanego spotkania z Rafalalą. Teraz, czyli po prawie dwóch miesiącach po tamtych wydarzeniach, wiele wskazuje na to, że u głównych zainteresowanych całą sprawą jest lepiej i układają swoje życie na nowo. W mediach krążą plotki, według których Maffashion spotyka się raperem o pseudonimie Blue Baby, a Sebastiana Fabijańskiego widziano ostatnio w towarzystwie tajemniczej blondynki. Oto, co wiemy na temat łączących ich relacji. 

Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę?

Możliwe, że Sebastian Fabijański znowu jest zakochany. Gwiazdor wybrał się ostatnio na randkę z tajemniczą blondynką, co nie umknęło uwadze paparazzi i zostało dokładnie zrelacjonowane w sieci, a konkretnie w internetowym wydaniu „Faktu”. Na spotkanie przyjechał motocyklem, a następnie zaprosił swoją znajomą do jednego z popularnych lokali w centrum Warszawy. Podobno spędzili tam kilka godzin i dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Sebastian Fabijański zakończył randkę, całując swoją towarzyszkę i odjeżdżając wspomnianym pojazdem. 

Niestety nie wiadomo, kim jest kobieta, która wybrała się na randkę z Sebastianem Fabijańskim, czym się zajmuje, a także co dokładnie łączy ją z aktorem znanym m.in. z filmów w reżyserii Patryka Vegi. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalszy rozwój zdarzeń. 

Przypomnijmy, że Sebastian Fabijański ma na swoim koncie kilka związków. Według rodzimych mediów plotkarskich, w przeszlości aktor spotykał się koleżankami z branży, m.in. z Agnieszką Więdłochą oraz Marianną Zydek. Stworzył również poważną relację z Olgą Bołądź. Podobno byli nawet zaręczeni. Gwiazdor poprosił o rękę także wspomnianą już Maffashion, z którą we wrześniu 2020 roku doczekał się syna. Bastian, bo właśnie tak ma na imię chłopiec, będzie niedługo obchodził drugie urodziny.