20 lat temu Candace Bushnell wydała powieść „Seks w wielkim mieście” na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć swoich przyjaciółek, która stała się światowym bestsellerem. Na jej podstawie powstał serial oraz potem dwa filmy, które również cieszyły się ogromną popularnością, a produkcje zyskały miano kultowych. Carrie Bradshaw, Samantha Jones, Miranda Hobbes oraz Charlotte York były bohaterkami, z którymi chętnie spędzałyśmy wieczory i czułyśmy się jak ich dobre przyjaciółki. Amerykańska autorka zmieniła nasze podejście do randkowania, przełamała wiele schematów i w błyskotliwy sposób przedstawiła życie uczuciowe nowojorskich elit, w którym każda z nas znalazła nawiązania do swojego życia. Candace Bushnell powraca z nową powieścią zatytułowaną „Seks w wielkim mieście... i co dalej”, po raz kolejny zabierając nas w podróż do Nowego Jorku i obnażając uczucia jego mieszkańców.

Twórczyni „Seksu w wielkim mieście” zdradziła, dlaczego Carrie związała się Mr. Bigiem zamiast Aidanem. Powód jest zaskakujący! >>>

„Seks w wielkim mieście” doczekał się kontynuacji! Candace Bushnell wydała nową bestsellerową powieść 

O czym jest nowa książka Candace Bushnell? O życiu grupy sześciu przyjaciółek, które umawiają się na randki i próbują rozgryźć budowanie związków w średnim wieku. Nie boją się podejmować ryzyka, co często skutkuje bolesnymi upadkami, ale również szalonymi wzlotami. Autorka podejmuje bardzo ważny temat o presji społecznej, jaką wywiera się na kobiety, które powinny jednocześnie idealnie wyglądać, odnosić sukcesy na polu zawodowym i prywatnym, jednocześnie nie mając prawa do złego dnia i zmarszczek na twarzy. To obowiązkowa pozycja dla każdej fanki „Seksu w wielkim mieście”! „Bushnell portretuje kobiety w sposób lekki, pobłażliwy, ale jednocześnie rzeczowy, z dokładnością badaczki natury ludzkiej. (…) Stawia czoło tematowi starzenia się, pokazując, że bycie „pięćdziesięciokilkulatką” zdecydowanie różni się od bycia „trzydziestokilkulatką”. (…) Miasto jest wielkie, jak pisze autorka, ale gdzieś się przecież kończy. I seks nigdy go nie opuścił. Tylko czy tak naprawdę chodziło wyłącznie o seks?”, pisze w swojej recenzji dziennikarka Katy Waldman dla magazynu „New Yorker”. Premierę książki w Polsce zaplanowano na 16 czerwca. Już nie możemy się doczekać lektury!