„1899” to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Ze względu na międzynarodową obsadę mówi się o niej na całym świecie. W serialu, którego fabuła skupia się wokół imigrantów podróżujących statkiem z Europy do Stanów Zjednoczonych, zobaczymy m.in. polskiego aktora, a mianowicie Macieja Musiała. Do sieci trafiły pierwsze kadry, a także teaser. Wciąż czekamy na ujawnienie daty premiery. Mimo to serial już odniósł spektakularny sukces. 

„1899”: serial z Maciejem Musiałem odniósł spektakularny sukces jeszcze przed premierą

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje o pierwszym – poważnym sukcesie serialu. W ostatnim tygodniu „1899” wyraźnie zyskał na popularności. „Przeskoczył” o 525 miejsc w rankingu najpopularniejszych programów telewizyjnych w serwisie IMDb. Aktualnie zajmuje 32. pozycję i ma ocenę 9.8/10, choć nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Ba! Dokładna data premiery nie została nawet ogłoszona. 

„1899”: co wiemy o wyczekiwanym serialu?

Prace nad produkcją zostały już zakończone, a do mediów trafiły szczegóły. Serial będzie się składać z ośmiu odcinków. Za ich stworzenie odpowiadają twórczynie i twórcy hitowej serii „Dark”. Na ekranie zobaczymy gwiazdy europejskich filmów i programów telewizyjnych, w tym wspomnianego Macieja Musiała, gwiazdora „Władcy pierścieni” Elijah Wooda czy Miguela Bernardeau, którego możecie kojarzyć jako Guzmana ze „Szkoły dla elity”. Więcej o serialu pisałyśmy i pisaliśmy tutaj: 

Całość zapowiada się naprawdę ekscytująco. Przekonajcie się same i sami, oglądając trwający niewiele ponad minutę teaser. 

Czy wy też nie możecie doczekać się premiery? Podobno serial ujrzy światło dzienne zimą tego roku. Informacje na ten temat nie zostały jeszcze potwierdzone. Jednak, gdy tylko się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy.