Sylwester 2022 z Polsatem pełen gwiazd

Tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów ma szansę zapisać się jako jeden z najbardziej spektakularnych koncertów w historii polskiej telewizji. Już tydzień temu Telewizja Polsat rozesłała do mediów komunikat na temat przygotowywanego od miesięcy widowiska w Parku Śląskim w Chorzowie. Dowiedzieliśmy się z niego m.in., że na przypominającej gigantyczny statek kosmiczny scenie wystąpią m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Dawid Kwiatkowski i Ralph Kaminski. Jak jednak wynika z nieoficjalnych doniesień medialnych, stacja rzekomo wcale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Polsat podobno szykuje się już do iście sensacyjnego ogłoszenia.

Shakira na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie?

Parę dni temu informowaliśmy was o tym, że Telewizja Polska stara się ściągnąć do Zakopanego gwiazdę światowego formatu. Jedną z artystek, z którą publiczny nadawca rzekomo próbował przekonać do występu na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, miała być Dua Lipa. Dziś wiemy już, że TVP udało się zakontraktować międzynarodową gwiazdę, ale nie będzie to autorka przeboju „Levitating”, lecz ktoś inny.

Szybko okazało się, że na podobny pomysł wpadła także konkurencja. Jak udało się dowiedzieć serwisowi Plotek.pl, Polsat również w ostatnim czasie prowadził rozmowy z przedstawicielami kilku zagranicznych wykonawców.

Początkowo ekipa Niny Terentiew planowała skromną imprezę, bo ten rok dla wszystkich był trudny i nikomu nie udzielał się nastrój do świętowania. Skupiono się na polskich gwiazd i udało pozyskać wiele fantastycznych nazwisk, m.in. Dodę, Cleo i Beatę Kozidrak. Po namyśle góra uznała jednak, że widzowie właśnie teraz zasłużyli na coś naprawdę wyjątkowego – zdradza źródło Plotka.

Z ustaleń wspomnianej redakcji wynika, że jedną z trzech wielkich gwiazd, o które starają się organizatorzy Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022, jest jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie – Shakira.

Prowadzimy więc ostre negocjacje z trzema dużymi zagranicznymi gwiazdami, a jedną z nich jest... Shakira! – ujawnia informator serwisu.

Ten pomysł podobno bardzo przypadł do gustu samej Ninie Terentiew, która niedługo żegna się ze stanowiskiem dyrektorki programowej Polsatu.

Nina uznała, że występ takiej megagwiazdy byłby doskonałym ukoronowaniem jej rządów jako dyrektor programowej. W dodatku każdy zna hity Shakiry, więc z pewnością rozgrzałyby one widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów do czerwoności – czytamy.

Zobacz także:

Co ciekawe, władz Polsatu nie zniechęciły nawet wygórowane oczekiwania finansowe kolumbijskiej wokalistki za sylwestrowy występ.

Szefostwa nie przestraszyła nawet zaporowa stawka, bo Shakira życzy sobie podobno nawet milion dolarów za wykonanie dwóch piosenek. Wszyscy mocno trzymamy kciuki za powodzenie tych rozmów, bo taki booking z pewnością zagwarantowałby stacji pozycję lidera w toczonym z TVP boju o sylwestrową publiczność – podaje źródło.

Telewizja Polsat na razie nie skomentowała doniesień internetowego tabloidu.