Ostatnio pisaliśmy o tym, że Damiano David z Måneskin ogolił głowę w ramach promocji najnowszego singla zespołu, oczywiście ku rozpaczy fanek i fanów. Teraz Shawn Mendes został zauważony we fryzurze, w której jest praktycznie nie do poznania. W jego przypadku zmiana wizerunku wywołała jednak przede wszystkim niepokój.

Shawn Mendes obciął włosy i jest nie do poznania 

7 stycznia paparazzi sfotografowali Shawna Mendesa w Los Angeles, kiedy wybrał się z przyjaciółmi na śniadanie. Okazuje się, że w 2023 roku postawił odmienić swój wygląd. Znany z bujnych, kręconych włosów wokalista ogolił głowę. Wprawdzie nie totalnie, ale jego fryzura jest bardzo, bardzo krótka (sprawdźcie poniżej). Artystę ciężko poznać. Do tego stonowane ubrania. 

Shawn Mendes / Getty Images

 

Shawn Mendes / Backgrid/East News

Czy za zmianą wizerunku 24-latka może kryć się przygotowywanie do wydania nowej porcji muzyki? Czy za metamorfozą idzie coś więcej jak w przypadku Damiano? Trzeba przyznać, że poprzednia fryzura Shawna, praktycznie niezmienna od momentu debiutu w 2013 roku, była dość chłopięca. Po 10 latach mogła się znudzić. Jednak fanki i fani nie są zadowoleni z nowego wyglądu artysty. I nie tylko. W komentarza pojawiają się też inne teorie. 

Reakcje fanek i fanów na nową fryzurę Shawna Mendesa

Oczywiście gdy tylko w sieci pojawiły się zdjęcia Shawna Mendesa w ultrakrótkich włosach, w sieci zawrzało. Jak zwykle w przypadku metamorfoz gwiazd, zdania na temat nowego looku są podzielone. Są takie osoby, dla których w nowej fryzurze Shawn Mendes jest jeszcze bardziej hot. Jednak zdecydowana większość osób komentujących opłakuje jego piękne włosy i nie może uwierzyć, że zrobił to sobie i swoim fanom. Według niektórych cięcie wygląda tak, jakby wokalista sam chwycił za nożyczki czy golarkę. Pojawiają się również teorie, że może chciał wyglądać nieco bardziej dojrzale, bo jest faktycznie w związku ze starszą od niego fizjoterapeutką sław, o czym zaczęto mówić pod koniec zeszłego roku. Inni jeszcze obawiają się, że Shawn Mendes zdecydował się na tak drastyczne skrócenie włosów, ponieważ wciąż nie jest w najlepszym stanie psychicznym i szuka różnych sposobów na to, by się w tym wszystkim odnaleźć. Że zmiany w jego wnętrzu, pociągają też zmiany zewnętrzne. Przypomnijmy, że w lipcu 2022 roku wokalista definitywnie odwołał pozostałą część trasy koncertowej Wonder: The World Tour ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym, o czym szczerze poinformował.

Zobacz także:

Jestem w trasie od piętnastego roku życia i szczerze mówiąc zawsze było mi ciężko z dala od przyjaciół i rodziny. Po kilku latach przerwy w trasie czułem, że jestem gotowy na powrót, ale to była przedwczesna decyzja. Niestety ciężar i presja mnie dopadły. Osiągnąłem punkt krytyczny. Po rozmowie z moim zespołem i specjalistami od zdrowia, doszedłem do wniosku, że muszę poświęcić trochę czasu, żeby zadbać o siebie i moje zdrowie psychiczne przede wszystkim. Jak tylko pojawią się kolejne informacje, to obiecuję, że dam wam znać – napisał wówczas w oficjalnym oświadczeniu.