Niedawno informowałyśmy, że Elsa Hosk – skandynawska modelka, influencerka i it-girl, która zdobyła międzynarodową sławę dzięki współpracy z Victoria’s Secret, ma w swojej garderobie buty od polskiej marki. A konkretnie eleganckie kozaki na obcasie Kaja Deep Black od Vandy Novak. Natomiast na początku stycznia 2023 okazało się, że ten sam model przypadł do gustu Shay Mitchell, czyli gwieździe takich produkcji jak „Słodkie kłamstewka”, „Ty” czy „Dzień Matki”. Co ciekawe, na zdjęciu, które od niedawna krąży w mediach społecznościowych, widać, że aktorka założyła je do charakterystycznej marynarki z oferty innego polskiego brandu. Ta stylizacja naprawdę robi wrażenie.

Shay Mitchell dołączyła do grona fanek polskich marek modowych

Marka Vanda Novak pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama, że Shay Mitchell dołączyła do grona jej fanek i fanów. Z opublikowanego w ubiegły poniedziałek postu oraz towarzyszącego mu opisowi dowiedziałyśmy się, że założyła kozaki na obcasie Kaja Deep Black. To bestseller. Model charakteryzuje się prostą cholewką, szpiczastym czubkiem oraz obcasem zakończonym biżuteryjnym zdobieniem w kształcie kuli, który jest znakiem rozpoznawczym rodzimego brandu. Buty zostały wykonane z miękkiej, lekko połyskującej skóry. Teraz dostępne są na promocji, ale w oficjalnym sklepie internetowym zostały już tylko kilka rozmiarów. Dodatkowo można dokupić do nich łańcuszek, który dodaje im modowego sznytu.

To nie wszystko. Na zdjęciu, które widzicie powyżej, Shay Mitchell pozuje nie tylko w butach od Vandy Novak, ale również w skórzanej marynarce od innej polskiej marki. To projekt z The Mannei, czyli brandu, za którego stworzenie odpowiada Sara Boruc Mannei. Wyróżnia się oversize’owym krojem, mocno zarysowanymi ramionami, sporymi kieszeniami, a także ściągaczami w talii. Posłuży jako marynarka i / lub jako sukienka. 

Shay Mitchell pozowała w stylizacji od dwóch polskich marek

Niestety nie wiadomo, z jakiej okazji Shay Mitchell założyła rzeczy z oferty polskich marek. Patrząc na klimat wspomnianego zdjęcia, pokusimy się o stwierdzenie, że zostało ono wykonane na planie filmowym lub zdjęciowym. Niemniej jednak oba brandy mają powody do dumy. 

Shay Mitchell, Elsa Hosk i inne gwiazdy uwielbiają polskie marki 

Warto wspomnieć, że nie tylko Shay Mitchell i Elsa Hosk noszą ubrania, buty oraz akcesoria od polskich marek. W rzeczach od The Mannei widziałyśmy również Kendall Jenner czy Hailey Bieber. Światowej sławy gwiazdy, modelki, influencerki i celebrytki chętnie sięgają również po projekty autorstwa Magdy Butrym. O historii projektantki, jak również jej drodze do sukcesu możecie przeczytać tutaj:

To niezwykle inspirująca historia.