Jennifer Lopez nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda, która w życiu prywatnym wzięła niedawno ślub z Benem Affleckiem, powróci w przyszłym roku z filmem zatytułowanym „Shotgun Wedding”. I, tak, dobrze się domyślacie, ponownie wcieli się w rolę panny młodej. Jennifer Lopez znamy z robienia wielu filmów, w których wychodzi za mąż i wygląda na to, że trend nadal będzie się utrzymywał. Ale nie wszystko jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Ustaliliśmy wszystkie szczegóły.

„Shotgun Wedding” – o czym jest film?

W „Shotgun Wedding” Darcy (Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel) ponownie łączą swoje kochające, choć dające czasem popalić rodziny. Organizują wyjątkowe wesele, gdy nagle między tym dwojgiem pojawiają się wątpliwości. I jakby tego było mało, życie gości oraz gościń jest w niebezpieczeństwie, ponieważ zostają zakładnikami i zakładniczkami. Przysięga Dopóki śmierć nas nie rozłączy nabiera w tym kontekście zupełnie nowego znaczenia. Twórcy i twórczynie zapowiadają, aby przygotować się na komiczną i pełną adrenaliny przygodę, w której Darcy i Tom muszą ocalić swoich bliskich — pod warunkiem, że najpierw nie pozabijają siebie nawzajem.

„Shotgun Wedding” – obsada

Za reżyserię odpowiada Jason Moore („Pitch Perfect”, „Siostry”). U boku Jennifer Lopez zagra Josh Duhamel. Razem spróbują stworzyć niezapomniany duet w pełnej akcji komedii romantycznej. Na ekranie zobaczymy również m.in. Jennifer Coolidge, Sônia Braga, Cheech Marin, Selena Tan, D'Arcy Carden, Callie Hernandez, Desmin Borges, Steve Coulter i Lenny Kravitz.

„Shotgun Wedding” – gdzie obejrzeć

Komedia romantyczna z Jennifer Lopez w roli głównej nie pojawi się w kinach. „Shotgun Wedding” swoją premierę będzie miało na jednej z platform streamingowych. Chodzi o Prime Video, które podało już datę premiery i udostępniło pierwsze zdjęcia z planu.

„Shotgun Wedding” – premiera

W marcu 2021 roku Jennifer Lopez opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z planu filmowego. Produkcję kręcono na Dominikanie. Już wtedy było wiadome, że na premierę trzeba będzie czekać około dwa lata. Prime Video ogłosiło, że film ujrzy światło dzienne dokładnie 27 stycznia 2023 roku.

„Shotgun Wedding” – zwiastun

Na zwiastun lub przynajmniej teaser trzeba jeszcze poczekać, ale w międzyczasie twórcy i twórczynie udostępnili pierwsze oficjalne zdjęcia. Widać na nich m.in JLo w efektownej sukni ślubnej, która siłuje się z panem młodym i gości w tarapatach! Zobaczcie sami i same poniżej.

Nie możemy doczekać się premiery, a wy?

Zobacz także: