Niezależnie od tego, czy małe, czy już starsze, córki zawsze będą powodem do dumy. Gwiazdy Hollywood i nie tylko uwielbiają pokazywać się z nimi na ściankach, imprezach branżowych i w mediach społecznościowych. A im dziewczyny są starsze, tym bardziej przypominają swoje sławne mamy. Niektóre duety naprawdę są niemal identyczne. Niektóre córki uwielbiają podkradać ubrania i biżuterię z szaf sławnych matek (jak choćby Mia Threapleton), aby olśniewać w takich odkopanych stylizacjach na czerwonym dywanie. Wtedy dopiero można mieć wrażenie, że to powrót do przeszłości!

Sławne matki i córki, które wyglądają jak dwie krople wody

Bez wątpienia Kate Winslet i jej córka wyglądają bardzo podobnie. Do tego preferują podobny styl: tego samego typu kreacje i fryzury. Ostatnio obie po raz pierwszy pojawiły się razem na czerwonym dywanie na gali gali BAFTA TV, oczywiście wywołując ogromne poruszenie.

Kolejny duet mother-daughter, gdzie trudno rozróżnić, kto jest mamą, kto córką, to oczywiście Reese Witherspoon i 23-letnia już Ava Phillippe. Córka Reese i Ryana Phillippe'a zmieniła ostatnio fryzurę, przez co jeszcze bardziej upodobniła się do swojej mamy.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nastolatki lub też dorosłe już kobiety również robią karierę w show-biznesie i świetnie sobie radzą! Girl power! W naszej galerii przedstawiamy nasze ulubione matki z córkami. Wszystkie są piękne, utalentowane no i przede wszystkim – do złudzenia podobne. Zobaczcie same i sami. Na niektórych zdjęciach, na pierwszy rzut oka, możecie mieć problem z powiedzeniem, kto jest mamą, a kto córką! Siostry?