Kate Winslet i Mia Threapleton wystąpiły po raz pierwszy razem na czerwonym dywanie podczas gali BAFTA TV Awards, która odbyła się w Londynie w miniony weekend. Aktorka znana z „Titanica” odebrała statuetkę w kategorii „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa”. Świętować mogła ze swoją 22-letnią córką u boku, również aktorką. Dziewczyny zachwyciły swoich fanów i fanki, ponieważ jest to pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć je razem. Tego nie można przegapić!

Kate Winslet z córką Mią Threapleton na czerwonym dywanie

Aktorki pozowały fotoreporterom na ściance. Obie wyglądały zjawiskowo i bardzo elegancko. 22-latka postawiła na kombinezon na ramiączkach, z szerokimi nogawkami i kremowym pasem, który podkreślał talię. Jej mama miała na sobie czarną sukienkę o długości midi z asymetrycznym dekoltem. Zarówno Kate, jak i Mia wystąpiły w spiętych włosach i długich kolczykach.

Prezentowały się naprawdę pięknie. Nie można im też odmówić podobieństwa. Treapleton coraz bardziej staje się kopią Winslet.

Zobaczcie, jak wyglądały w pasujących do siebie kreacjach na zdjęciu poniżej.

 fot. Future Publishing / Getty Images 

Kate Winslet i Mia Threapleton razem na ekranie

Mimo że gala BAFTA była pierwszym wydarzeniem, gdzie mogłyśmy i mogliśmy zobaczyć mamę i córkę razem, to zagrały one we wspólnym filmie. „I Am Ruth”, bo tak brzmi tytuł produkcji, miał swoją premierę na początku grudnia, jednak nie był dostępny w Polsce. Nadal czekamy na polską premierę a na razie możemy jedynie obejrzeć zwiastun (zobaczcie go poniżej).

Najnowsza odsłona filmowej antologii „I Am” to – jak głosi oficjalny opis produkcji – to opowieść na miarę naszych czasów. Utrzymana w klimacie dramatu „I Am Ruth” traktuje bowiem o zatroskanej matce, która próbuje pomóc swojej córce Freyi przezwyciężyć presję mediów społecznościowych i problemy ze zdrowiem psychicznym.

Zobacz także:

Kate Winslet i Mia Threapleton / fot. Samir Hussein/WireImage

Mia Threapleton – córka Kate Winslet, która unika etykietki „nepo baby”

Mia po raz pierwszy zdecydowała się na oficjalne wyjście ze sławną mamą, która ma na swoim koncie m.in. Oscara. Córka Kate Winslet nosi nazwisko ojca i stara się udowodnić, że może zaistnieć w show-biznesie dzięki swojemu talentowi a nie znanej rodzicielce. Mia Threapleton zdecydowanie jest utalentowana i wróży jej się dużą karierę. Mimo że chce unikać etykietki „nepo baby” i długo wzbraniała się przed galami u boku mamy czy graniem razem z nią, to jednak podobieństwo między nią a gwiazdą „Lektora” jest niesamowite. Dodajmy do tego podobny gust. I mamy wysyp nagłówków, że są z Kate jak dwie krople wody.

Czekamy aż produkcja pojawi się w Polsce i będziemy mogły i mogli podziwiać Kate i Mię razem na ekranie.