Podobnie jak Victoria Beckham i David Beckham przed laty, Brooklyn Beckham i Nicola Peltz należą do grona najbardziej hot par w show-biznesie. Już niebawem młodzi celebryci, którzy są oficjalnie razem od 2020 roku, planują ślub, co wzbudza ogromne zainteresowanie ich fanek oraz fanów. Kiedy odbędzie się ceremonia i kto został na nią zaproszony? Co jeszcze wiemy? Oto szczegóły – zapowiada się ślub roku! 

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – ślub

W zagranicznych mediach regularnie pojawiają się doniesienia związane ze ślubem Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz. W sierpniu 2020 roku mówiono o tym, że pobrali się w tajemnicy przed światem, a do tego spodziewają się pierwszego dziecka. Szybko okazało się, że informacje te nie są prawdziwe. Teraz temat ślubu powrócił. Portal „The Sun” ujawnił szczegóły wyjątkowej uroczystości, w tym datę i lokalizację oraz listę gości. 

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – ślub. Kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia?

Według informatora wspomnianego już portalu, ślub Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz odbędzie się 9 kwietnia 2022 roku w Palm Beach na Florydzie, a konkretnie w posiadłości należącej do Nelsona Peltza – miliardera, a prywatnie ojca przyszłej panny młodej. 

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – ślub. Kto pojawi się na ceremonii?

Kto został zaproszony na ślub? Lista gości, którą podał informator „The Sun”, robi wrażenie. Na ceremonii mają pojawić się m.in. Gigi Hadid, Gordon Ramsay oraz Nicole Richie. Oficjalne zaproszenie otrzymał również Elton John. Niestety ojciec chrzestny Brooklyna Beckhama, nie będzie świętował z parą młodą ze względu na trwającą w tym samym czasie trasę koncertową. 

Suknia ślubna Nicoli Peltz

Kolejna – wzbudzająca niemałe emocje kwestia, to suknia ślubna. Wiele osób podejrzewało, że Nicola Peltz stanie na ślubnym kobiercu w kreacji zaprojektowanej przez Victorię Beckham. Wszystko wskazuje jednak na to, że aktorka zdecydowała na się na projekt od Valentino. Podobno główna zainteresowana całą sprawą ma już ze sobą pierwsze przymiarki w Rzymie. Mogła liczyć wtedy na wsparcie swojej styliski – Leslie Fremar.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz – ślub. Wszystko, co wiemy

Co jeszcze wiadomo o ślubie Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz? Według nieoficjalnych informacji, para młoda dba o to, by ten dzień był idealny. Podczas ślubu i wesela będą mogli liczyć na wsparcie bliskich, w tym młodszych braci Brooklyna Beckhama (Romeo oraz Cruza), którzy mają być drużbami. 

Prawdopodobnie całość zostanie uwieczniona przez jedną z najpopularniejszych fotografek na świecie, a mianowicie przez Annie Leibovitz. Co ciekawe, goście i gościnie będą mieli zakaz robienia zdjęć samodzielnie (np. za pomocą aparatów we własnych smartfonach), a także publikacji czegokolwiek w mediach społecznościowych. 

Zobacz także:

Co więcej, rodziny Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz zatrudnili już dwie firmy ochroniarskie, które 9 kwietnia będą miały dbać o bezpieczeństwo, jak również o komfort pary młodej, ich bliskich oraz zaproszonych na ślub gościń i gości.