19 sierpnia tego roku Tish Cyrus poślubiła aktora znanego m.in. z produkcji „Skazanego na śmierć” Dominica Purcella podczas rodzinnej ceremonii nad basenem w przydomowym ogrodzie w Malibu. Przypomnijmy, że to wszystko po dość zaskakującym rozwodzie Tish i Billy'ego Ray'a, którzy doczekali się razem piątki dzieci przez lata małżeństwa – uchodzącego za jedno z bardziej udanych w show-biznesie. Tish i Dominic zaręczyli się cztery miesiące temu, po tym jak zaczęli spotykać się w lipcu zeszłego roku. Swoją drogą także Billy zaczął sobie bardzo szybko układać życie na nowo po ogłoszeniu złożenia wniosku rozwodowego.

Ślub Tish Cyrus

Tego ważnego dnia u boku Tish obecne były córki Miley i Brandi oraz syn Trace. Uwagę oczywiście zwracała najbardziej znana z całego rodzeństwa Miley, która przepięknie prezentowała się w loowatoniebieskiej sukience na jednoramie z rozcięciem do połowy uda, bosymi stopami i rozpuszczonymi włosami z surferskimi falami. Tisk postawiła na oszałamiającą koronkową suknię ślubną i długi spektakularny welon. Wszystko wydawało się być bajkowe, goście i gościnie nie kryli wzruszenia. 

Dwójka dzieci Tish Cyrus zbojkotowała jej ślub

Chociaż w zasadzie oboje rodzice Miley dość szybko znaleźli ponownie miłość, to jednak ponowne ułożenie sobie życia przez Tish nie spotkało sie z aprobatą jej córki Noah i syna Braisona. Nie tylko nie byli oni obecni na ceremonii, w dodatku – jak wynika z przekazów medialnych – rodzeństwo spędziło ten dzień w Walmart w Los Angeles. Poza tym Noah miała na sobie koszulkę Billy'ego Raya Cyrusa, jakby manifestując, że nie popiera nowego małżeństwa mamy. Plotki te zostały jeszcze zaostrzone przez doniesienia, że ​​Noah naśmiewała się z Tish w sieci.

Niestety rewelacje na tym się nie kończą. Billy Ray Cyrus jest w związku z piosenkarką Firerose, którą zaręczył się krótko po tym, jak jego rozwód został sfinalizowany. Firerose pokazała pierścionek zaręczynowy we wrześniu 2022 roku. Chociaż niektórzy mówią, że para zbliżyła się do siebie podczas wspólnej pracy nad muzyką, to nie można zapomnieć, że poznali się na planie „Hannah Montana” – programu telewizyjnego Disneya, w którym Miley występowała w latach 2006-2011.

Na TikToku nie brakuje komentarzy, że jest co najmniej dziwne, że Billy Ray po raz pierwszy spotkał Firerose, gdy ta była zaledwie nastolatką. @michelletok dodał również, że pogłoski o rzekomej niewierności Billy'ego Raya, gdy był jeszcze w związku z Tish, mogły przyczynić się do rozłamu między rodzeństwem i mogą wyjaśniać, dlaczego nie wszystkie dzieci były na jej ślubie.

@michelletok #mileycyrus stands up to #tishcyrus wedding as she gets remarried, #noahcyrus and #braisoncyrus are noticeably missing from ceremony, seemingly making fun of their mother #popculturenews ♬ original sound - michelle

Aby dodać oliwy do ognia tej rodzinnej dramy, zdaje się, że Billy Ray i Miley Cyrus przestali obserwować się nawzajem na Instagramie z powodu sporu, który rozpoczął się po rozstaniu z Tish.

To powiedziawszy, zarówno Billy Ray, jak i Miley zmienili od tego czasu swoje ustawienia prywatności, aby tylko oni widzieli wszystkich obserwujących, więc może się zdarzyć, że znów będą przyjaciółmi w mediach społecznościowych. Miejmy nadzieję, że po nowych związkach zarówno jej mamy, jak i taty, dynamika rodzinna Miley wkrótce stanie się mniej skomplikowana.

Zobacz także: