Smolasty należy do grona najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Jego utwory cieszą się sporą popularnością w serwisach streamingowych. Artysta nie może również narzekać na brak zainteresowania w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie – co warto podkreślić – regularnie publikuje nowe zdjęcia i wideo. Najnowszy post na jego profilu wzbudził szczególne zainteresowanie wśród jego fanek oraz fanów. Jak się bowiem okazało, Smolasty ma nową dziewczynę. Możecie ją kojarzyć z 10 edycji „Top Model”. 

Smolasty ma nową dziewczynę. To finalistka „Top Model”

Norbert Smoliński, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko wokalisty, jest znowu zakochany, o czym dowiedziałyśmy się za pośrednictwem Instagrama. Kilka dni temu opublikował zdjęcie, na którym przytula Nicole Akonchong, czyli finalistkę jubileuszowego sezonu „Top Model”, natomiast w jego opisie dodał fioletowe serduszko. Modelka i influencerka odpowiedziała tym samym w komentarzu. Fotografia, którą możecie zobaczyć poniżej, nie pozostawia wątpliwości, że między nimi jest coś więcej. 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w tym od zaprzyjaźnionych z Nicole Akonchong uczestników i uczestniczek modowego show TVN. Wśród nich m.in. te autorstwa Dominiki Wysockiej, Julii Sobczyńskiej, Klaudii Nieścior oraz Adriany Hyzopskiej

Smolasty i Nicole Akonchong – historia związku 

Smolasty i Nicole Akonchong są oficjalnie razem. Niestety do tej pory nie ujawnili szczegółów łączącej ich relacji. W związku z tym nie wiadomo, kiedy zaczęli się spotykać. Możemy się jednak domyślać, że poznali się na planie „Top Model”. Przypomnijmy, że Smolasty pojawił się gościnnie w jednym z odcinków (a konkretnie w tym, w którym twórczynie i twórcy programu zorganizowali pokaz mody na wiadukcie w centrum miasta), a potem wystąpił na żywo w odcinku finałowym. 

Przypomnijmy, że w przeszłości Smolasty spotykał się z Blanką Stajkow – wokalistką, która też próbowała swoich sił w „Top Model”. Jeszcze wcześniej był w związku z Honoratą Skarbek, niegdyś występującą pod pseudonimem Honey. Nicole Akonchong też ma na swoim koncie poważną relację.