Pod koniec zeszłego roku wszyscy żyli rozwodem Sophie turner i Joe Jonasa. Para, która uchodziła za idealną, postanowiła zakończyć swój związek. Niedługo później świat obiegła informacja, że aktorka już się z kimś spotyka, co wywołało burzę w sieci. Jej wybrankiem okazał się Peregrine Pearson – brytyjski arystokrata. Tak naprawdę nigdy nie dostaliśmy oficjalnego potwierdzenia, co łączy tę dwójkę. Do internetu trafiały jedynie zdjęcia wykonane przez paparazzi, na których para trzymała się za ręce lub całowała się. Było więc całkiem oczywiste, że jest razem.

Teraz jednak mamy pewność, że relacja Sophie i Peregrine’a jest poważna. Brytyjczyk właśnie zaliczył debiut na Instagramie swojej ukochanej, a co za tym idzie para stała się Instagram official! Zobaczcie, w jaki sposób Turner ogłosiła światu, że jej nowy związek ma się świetnie.

Sophie Turner opublikowała zdjęcia ze swoim nowym chłopakiem. It’s official

27-latka udostępniła właśnie post na Instagramie, na którym pokazuje kadry ze swojego wyjazdu na narty. W górach przebywa ze znajomymi i… swoim nowym chłopakiem – Peregrinem Pearsonem. Aktorka ani trochę nie krępowała się, aby wstawić zdjęcia również z nim. Tak naprawdę potwierdzenie związku wyszło jej tak naturalnie, jak tylko się dało. I to jest cool.

Na pierwszym zdjęciu widzimy całą czwórkę na krzesełku wjeżdżającym na górę. Pierwsza dwójka to znajomi gwiazdy, trzecia siedzi Sophie, a obok niej – Peregrine. Dziewczyny pokazują środkowe palce, co może być ukrytą wiadomością. Być może Turner pokazuje w ten sposób, co sądzi o krytyce na temat jej nowej relacji.

Na drugim zdjęciu widzimy Sophie na śniegu, dalej chwile ze znajomymi, spacer i znowu – wspólne zdjęcie. Po raz kolejny we czwórkę, jednak widzimy, że Sophie i Peregrine stoją obok siebie, a ukochany aktorki obejmuje ją. Cute! Ostatnie zdjęcie przedstawia gwiazdę siedzącą nad basenem.

Wygląda na to, że nowy związek Sophie ma się lepiej niż kiedykolwiek. W końcu wspólny wyjazd ze znajomymi to poważna sprawa. Trzymamy kciuki za relację aktorki i Brytyjczyka.

W komentarzach burza, jednak wcale nie na temat nowego związku Sophie Turner

Post w niecałą dobę zdobył ponad 350 tysięcy polubień i masę komentarzy. Mogłoby się wydawać, że większość z nich będzie mówiła o potwierdzeniu związku. Jednak nie. Obserwatorki i obserwatorzy znaleźli inny powód do pisania tego, co myślą, a mianowicie – dzieci.

Zobacz także:

Sophie i Joe Jonas doczekali się dwójki dzieci. Po rozstaniu, opieka nad ich córkami została podzielona na pół. Oznacza to, że zarówno aktorka, jak i muzyk opiekują się swoimi pociechami. Niektórzy jednak zdają się tego nie rozumieć.

Od tak dawna nie widziałam jej dzieci.

Gdzie są twoje dzieci?

Bądź mamą.

Wstydź się – brzmią tylko niektóre z komentarzy.

Są też jednak takie, które bronią Turner.

Właśnie przeglądałam komentarze pod postem Joe i zadziwiająco tam NIKT nie pyta o dzieci… Dziwne. Ciekawe, dlaczego…

Rozumiecie, że kobieta ma też własną osobowość poza byciem matką, prawda? Kobieta jest kimś więcej niż tylko mamą. Dajcie jej żyć.

Jest 2024 rok. Przestańcie pytać o to, gdzie są jej dzieci. Naprawdę myślicie, że jest im źle? Te dzieci mają dwójkę bogatych rodziców i prawdopodobnie wspaniałą rodzinę. Ona przechodzi przez rozwód. Pozwólcie jej na trochę zabawy – czytamy.

Warto wziąć sobie do serca ostatnie komentarze. Cieszymy się szczęściem Sophie i trzymamy kciuki za jej nowy początek.