Chyba nikt nie spodziewał się wiadomości, które dotarły do nas zza oceanu na początku września. Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się po 4 latach małżeństwa – tak brzmiały wówczas nagłówki zagranicznych serwisów, które jako pierwsze podały zaskakujące wieści. Nie był to jednak spóźniony żart z okazji Prima Aprillis. Brytyjska aktorka i amerykański muzyk postanowili się rozstać po siedmiu latach związku, a przyczyną okazały się: opieka nad dziećmi i inne wizje przyszłości. 

Świeżo upieczona singielka nie cieszyła się jednak długo urokami singielskiego życia. Już miesiąc temu pisałyśmy o tym, że Sophie Turner widziana była w objęciach nowego mężczyzny. Jeśli wówczas myśleliście, że to tylko przelotny romans, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Wszystko wskazuje na to, że serialowa Sansa Stark znów jest zajęta i to nie przez byle kogo. Jej nowy wybranek jest bowiem... brytyjskim arystokratą. 

Sophie Turner i Peregrine Pearson oficjalnie potwierdzają swój związek?

Wszystko wskazuje na to, że Sophie Turner i Peregrine Pearson oficjalnie potwierdzili swój związek. Para została przyłapana na romantycznym spacerze po zachodniej dzielnicy Londynu, podczas którego nie brakowało czułości. Uśmiechnięci zakochani trzymali się za ręce, kradli sobie buziaki i po prostu nie mogli wypuścić siebie z objęć. Po kolacji Sophie i Peregrine zostali sfotografowani przez paparazzi podczas gorącego pocałunku.

Po zdjęciach można wnioskować, że para jest już ze sobą bardzo blisko – zarówno Sophie jak i Peregrine postawili na luźne stylizacje składające się ze spodni dresowych i wygodnych bluz, które uzupełnili czapkami oraz okularami przeciwsłonecznymi. I choć pewnie nie za szybko otrzymamy komentarz Sophie na temat jej nowej relacji, wszystko wskazuje na to, że związek z Pearsonem to coś poważniejszego, niż przelotny romans. Szczególnie, że arystokrata nie ma w zwyczaju wdawać się w krótkodystansowe znajomości, a jego ostatni związek (z księżniczką Marią-Olympią z Grecji i Danii – chrześniaczką króla Karola III, no big deal!) trwał aż 3 lata.

Kim jest Peregrine Pearson – nowy partner Sophie Turner?

Peregrine Pearson jest spadkobiercą 4. wicehrabiego Cowdray, hrabstwa w Sussex. Arystokrata na co dzień mieszka w Londynie w dzielnicy Chelsea i pracuje jako dyrektor firmy deweloperskiej. Dodatkowo jest ambasadorem firmy obuwniczej Le Chameau. Pearson ma odziedziczyć rodzinne imperium, które jest jedną z największych na świecie firm edukacyjnych i wydawniczych o nazwie Pearson plc. Szacuje się, że majątek rodziny 29-latka przekracza 270 milionów dolarów.