Mimo że już kilka miesięcy wcześniej plotkowano o tym, że Sophie Turner może być w drugiej ciąży (na co miał wskazywać jej coraz wyraźniej zaokrąglony brzuch), para oficjalny „coming out” zrobiła dopiero 2 maja 2022 roku, kiedy pojawiła się razem na czerwonym dywanie podczas MET Gali. To właśnie wtedy wszystko stało się jasne, tym bardziej, że na zdjęciach z imprezy, gwiazda „Gry o Tron” sugestywnie trzymała się za brzuch, po brzuchu czule głaskał ją także jej partner. O drugiej ciąży aktorki wiedzieliśmy jednak niewiele. Para nie dość, że długo trzymała ją w tajemnicy, to jeszcze nie wypowiadała się na jej temat nic a nic. Teraz jednak postanowiła zabrać głos, bo drugie dziecko Sophie Turner i Joe Jonasa właśnie przyszło na świat! W oficjalnym komunikacie para nie tylko podzieliła się szczęśliwą nowiną, ale i zdradziła płeć maluszka. Nie trzymamy was więc dłużej w niepewności! 

Sophie Turner urodziła drugie dziecko! Znamy płeć!

Joe i Sophie są niezmiernie szczęśliwi, że mogą poinformować o tym, że ich druga córeczka jest już na świecie – to właśnie taki oficjalny komunikat, za pośrednictwem magazynu „People” podali agenci pary, tym samym informując, jakiej płci jest drugie dziecko Sophie Turner i Joe Jonasa.

Imię maluszka wciąż pozostaje jednak nieznane Trzymamy więc rękę na pulsie!

Sophie Turner i Joe Jonas – dzieci

Sophie Turner i Joe Jonas mają już jedną córeczkę – Willę, która przyszła na świat w lipcu 2020 roku. Para pilnie strzeże jednak jej prywatności (jak i całej swojej rodziny), dlatego próżno szukać zdjęć dziewczynki w sieci. Podejrzewamy więc, że z drugim dzieckiem pary będzie podobnie, nieprędko zobaczymy więc zdjęcie maluszka. Rodzina na pierwszym miejscu – to właśnie tą zasadą zdaje się kierować para. Czego potwierdzeniem są zresztą słowa, które padły podczas jednego z ostatnich wywiadów Sophie z brytyjską edycją magazynu „Elle”, którego gwiazda udzieliła w maju tego roku, niedługo po MET Gali. 

Tym właśnie dla mnie jest życie – powoływaniem na świat kolejnej generacji – powiedziała wówczas aktorka. I dodała: Patrzenie jak moja córka staje się coraz silniejsza to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Jesteśmy więc ogromnie podekscytowani, że nasza rodzina się powiększy. To największe błogosławieństwo. Teraz, kiedy drugie dziecko Sophie Turner i Joe Jonasa przyszło na świat, para musi być więc jeszcze bardziej szczęśliwa. Dlatego serdecznie gratulujemy i czekamy na więcej szczegółów. Stay tuned!