Wiecie, ile kosztuje jeden post na Instagramie Beyoncé? Cóż, suma ta może przyprawiać o zawrót głowy. Ponieważ może ten tekst mogą czytać osoby o słabych nerwach, nie będziemy tego zdradzać, a zainteresowani mogą dowiedzieć się tego TUTAJ. A zastanawialiście się kiedyś, ile natomiast mogą być warte te, które Wy sami publikujecie na swoim profilu? Nie? Możecie łatwo to sprawdzić. Jednak od razu ostrzegamy, że nie porównywać tego z wynikiem Queen B. 

ZOBACZ TEŻ: JAK ZROBIĆ BEST NINE 2017 NA INSTAGRAMIE? >>> 

Takim kalkulatorem, który obliczy Wam, ile wart byłby post sponsorowany na Waszym instagramie jest inkifi.com. Wystarczy, że wpiszecie swój login, a serwis w oparciu o liczę obserwatorów poda Wam konkretną liczbę. Jeśli więc do tej pory udało Wam się pozyskać np. niewiele ponad 400 followersów, kwota którą zobaczycie nie przekroczy nawet 3 dolarów. Jeśli to ponad 2 tysiące obserwujących, będzie to ok. 12 dolarów. Jeżeli taką informację chciałaby pozyskać Selen Gomez, wyjdzie jej, że jeden post wart jest ponad 700 tysięcy dolarów.

ZOBACZ TEŻ: TE ZDJĘCIA POBIŁY REKORD POPULARNOŚCI NA INSTAGRAMIE W 2017 ROKU >>> 

Nie należy jednak za bardzo brać sobie do serca tego, co wyliczy Wam strona, gdyż w praktyce liczba fanów w wielu przypadkach wcale nie świadczy o potencjalne zaangażowania odbiorców. Nie zmienia to jednak faktu, że inkifi.com może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem, choćby w poszukiwaniu influencerów mających promować dany produkt czy usługę na Instagramie.