Końcówka roku skłania do podsumowań i typowania rekordów w różnych dziedzinach. I choć w ostatnich dniach w odniesieniu do Beyonce i Jay Z, chcąc nie chcąc, na myśl przychodzi nam wywiad, w którym raper przyznał się do niewierności wobec żony, na wyróżnienie zasługuje zgoła inne zdarzenie związane z tą parą.

O czy dokładnie mowa? O zdjęciu, pod którym Beyoncé ogłosiła, że spodziewa się bliźniąt. A szerzej – o tym zdarzeniu w kontekście rekordu popularności, jaki pobił jej post na Instagramie. W ciągu godziny od publikacji doczekał się nie  tylko setek share’ów i memów. Choć dziś dzieci mają już pół roku, mówi się o nim do dziś!

I nic dziwnego, że wspomina się go w kontekście rekordu – najbardziej lubiany post 2017 roku zdobył do dziś ponad 11 milionów lajków i prawie 550 tysięcy komentarzy!

Drugie miejsce pod względem popularności należy się postowi z wizerunkiem Georginy Rodriquez, dziewczyny Cristiano Ronaldo trzymającej w objęciach nowonarodzoną córeczkę Alanę Martinę. Dziewczynka przyszła na świat 12 listopada br. powodując spore zamieszanie wokół swych rodziców – post opublikowany przez Ronaldo, który został tatą po raz czwarty, polubiło ponad 11 milionów followersów.

Na trzecim miejscu pod względem popularności plasuje się zdjęcie Seleny Gomez tuż po transplantacji nerki. Piosenkarka leżąc na szpitalnym łóżku w sąsiedztwie swojej dawczyni wymownie spogląda na przyjaciółkę, a w opisie tłumaczy powód swej niedyspozycji.

Wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby Beyoncé, Rodriquez i Gomez zapozowały razem?