Spośród wszystkich końcoworocznych podsumowań #bestnine to jedno z naszych ulubionych! Pod koniec grudnia już po raz trzeci Instagram wybiera 9 postów, które cieszyły się największym uznaniem i składa je w spersonalizowany kolaż. Ta tradycja cieszy się szaloną popularnością nie tylko wśród gwiazd, choć to właśnie im pozwala pomnażać zasięgi, które już wyjściowo wyły oszałamiające. Czy nie jest przyjemnie samemu na chwilę poddać się takiej próżności i napawać się własną twórczością?

Co ciekawe, wcale nie trzeba czekać, aż zrobi to za nas Instagram. Opcja dla niecierpliwych jest tak banalnie prosta, że dajemy głowę, że jeszcze dziś pokusicie się o stworzenie dla siebie tego kolażu. Jak to zrobić? Na tej stronie klikacie get i… to wszystko!

Jedyny minus całej zabawy jest taki, że chętnych nie brakuje, w związku z czym strona może być trochę przeciążona, a stworzenie spersonalizowanego kolażu może potrwać nawet do kilkunastu minut. Nikogo chyba jednak nie trzeba przekonywać, że warto uzbroić się w cierpliwość.

PS Nie mogliśmy się powstrzymać, żeby nie sprawdzić, jak będą wyglądać #bestnine2017 naszych ulubionych gwiazd. Zobaczcie!