Hotel Paradise” w gorącej Panamie powitał kolejnego gościa. Został nim Grzegorz Jackiewicz, młody mężczyzna, który twierdzi, że lubi przekraczać granice i wychodzić poza utarte schematy. W życiu stara się łatwo nie odpuszczać i uparcie dążyć do wyznaczonych przez siebie celów. Spełnia marzenia i jest przekonany, że nie ma rzeczy niemożliwych. Grzesiek twierdzi, że podczas rozmów z drugim człowiekiem stara się zajrzeć w głąb jego duszy. Czy to da mu przepustkę do odnalezienia miłości? Wszystko jest możliwe! Sprawdźcie, co wiemy o jego życiu prywatnym i zawodowym.

Grzegorz Jackiewicz – ile ma lat i skąd pochodzi?

Grzegorz urodził się w 1999 roku. W tym roku kończy więc 23 lata. Producenci „Hotel Paradise” ujawnili, że nowy uczestnik hitowego programu TVN7 i Playera pochodzi z Rotmanki, czyli liczącej niewiele ponad 3 tysiące mieszkańców osady w powiecie gdańskim (województwo pomorskie).

Grzegorz Jackiewicz – wykształcenie, kariera, zainteresowania

O takich osobach jak Grzegorz mówi się, że to ludzie do tańca i do różańca. Na co dzień jest przede wszystkim studentem – kształci się na kierunku zarządzanie, marketing i social media. Na nauce jego życie się jednak nie kończy. Uczestnik „Hotel Paradise 5” to ciekawy świata człowiek, który posiada liczne hobby i zainteresowania. Jest instruktorem wakeboardu, zajmuje się oklejaniem jachtów i samochodów, a do tego jeszcze handluje kryptowalutami. To jednak nie wszystko. Grzesiek pomaga też swojej mamie w prowadzeniu fundacji „Dzieło Pomocy Rodzinie”, wspierającej ubogie rodziny i edukację.

Pisząc o licznych pasjach Grzegorza, nie sposób nie wspomnieć o sztuce. Wielki fan festiwali w wolnych chwilach tworzy bowiem własną muzykę i śpiewa. Interesuje się również modelingiem i aktorstwem.

Grzegorz Jackiewicz – związki, „Hotel Paradise”

Grzegorz wyjawił, że przed udziałem w piątym sezonie programu „Hotel Paradise” był w trzech poważnych związkach, ale tylko w jednym z nich zaznał prawdziwej miłości. Sam określa siebie mianem czułego partnera, który pragnie dawać ukochanej osobie dużo ciepła. Jego ideał kobiety pod względem urody to drobna dziewczyna o twarzy Megan Fox lub Angeliny Jolie. Z kolei jeśli chodzi o osobowość, to pożądane przez niego u wymarzonej partnerki cechy charakteru to inteligencja, stanowczość i optymizm.

Grzegorz Jackiewicz – Instagram

Jakiś czas temu Grzesiek założył nowy konto w serwisie Instagram (znajdziecie je pod nazwą @grzegorz_jack), dlatego na ten moment znaleźć tam można tylko kilkadziesiąt postów. Nowe zdjęcia gwiazdora nowej odsłony „Hotel Paradise” znajdziecie także w naszej galerii.

 

Zobacz także: