„Sukcesja” to niekwestionowany hit ostatnich lat. Wielokrotnie nagradzany i świetnie oceniany serial, który jest realizowany na zlecenie HBO, do tej pory nie był udostępniany innym nadawcom. Niedługo to się zmieni. Produkcja, której fabuła koncentruje się na toczącej wojnę rodzinie Royów, trafi na antenę TVN. Znamy datę i godzinę emisji. „Sukcesję” będzie można oglądać po jednym z flagowych formatów rozrywkowych wspomnianej stacji. 

„Sukcesja” w TVN – kiedy oglądać?

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które do tej pory nie miały okazji poznać bliżej Logana Roya (w tej roli Brian Cox) oraz jego dorosłych dzieci – Kendalla, Romana, Shiv i Connora ( w tych rolach odpowiednio: Jeremy Strong, Kiernan Culkin, Sarah Snook i Alan Ruck). W mediach pojawiły się informacje, według których pierwszy sezon serialu zostanie udostępniony widzom oraz widzkom TVN. Serwis „Wirtualne Media” poinformował, że będzie można go oglądać we wtorkowe wieczory, a konkretnie po talk-show Kuby Wojewódzkiego. Premierę pierwszego odcinka zaplanowano na 7 marca 2023 na godz. 23:25, a kolejnych na godz. 23:40. Wiele wskazuje na to, że późna godzina nie jest przypadkowa. Według nieoficjalnych informacji, została wybrana ze względu na mocne sceny oraz język, którym posługują się postacie. 

Jak się okazuje, „Sukcesja” trafi do TVN dzięki temu, że zarówno stacja, jak i HBO są częścią grupy Warner Bros. Discovery. To daje wiele nowych możliwości. 

Bycie częścią jednej z największych firm medialnych na świecie, jaką jest Warner Bros. Discovery, stwarza nam niezwykłą okazję do współpracy między różnymi kanałami i platformami streamingowymi, a jednocześnie promocji naszych najlepszych programów – brzmi fragment wypowiedzi Bogdana Czai, czyli group vice president, programming & operations w TVN Warner Bros. Discovery, którą można przeczytać w serwisie „Wirtualne Media”. 

„Sukcesja” – o czym jest popularny serial?

Przypomnijmy, że „Sukcesja” skupia się na skonfliktowanej rodzinie Royów, do której należy Waystar Royco, czyli jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Na jej czele stoi bezkompromisowy Logan. Natomiast jego dzieci robią, co mogą, by przejąć władzę w firmie i wysłać ojca na emeryturę, na którą wcale nie chce tak chętnie przejść. Do tej pory powstały trzy sezony. Kolejny ujrzy światło pod koniec marca 2023. O szczegółach tej serii pisałyśmy tutaj: