Netflix, HBO Max, Apple TV i inne platformy streamingowe regularnie rozszerzają swoją ofertę o kolejne produkcje. Wśród nich nowe seriale, jak również kontynuacje tych, które zdążyły już podbić serca subskrybentek i subskrybentów z całego świata. Tym razem skupimy się na drugiej z wymienionych grup. Oto seriale, które powrócą w 2023 roku. Sprawdźcie, co o nich wiemy i zobaczcie oficjalne zapowiedzi. 

Seriale 2023: „Ty” / „You” – 4. sezon 

Nasze zestawienie seriali, na których kontynuacje czekamy w 2023 roku, otwiera „Ty”, czyli hit Netfliksa z Pennem Badgleyem w roli głównej. Wszystko wskazuje na to, że Joe Goldberg, bo właśnie tak brzmi nazwisko bohatera produkcji, wyznaje zasadę nowy rok – nowy ja. W 4. serii zmieni bowiem tożsamość, poza tym przeprowadzi się do Europy. Niestety nie wiadomo, jak dokładnie potoczą się jego losy i kto będzie jego kolejną ofiarą. W sieci pojawiają się jednak (nieoficjalne) informacje, według których serialowy stalker i morderca, który – przypomnijmy – kocha książki, znajdzie się w kręgu osób zajmujących się literaturą, jak również członków i członkiń brytyjskiej arystokracji. Prawdopodobnie nikt się nie spodziewał, że twórczynie oraz twórcy pójdą właśnie w tym kierunku. 

Premiera: 1. część – 9 lutego 2023, 2. część – 9 marca 2023

Seriale 2023: „Outer Banks” – 3. sezon

Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów Płotek. Już niebawem, a konkretnie 23 lutego 2023 Netflix udostępni nowe odcinki „Outer Banks”. Przypomnijmy, że pod koniec 2. sezonu bohaterki oraz bohaterowie wylądowali na Karaibach. W związku z tym możemy się spodziewać, że teraz spróbują wrócić do domu. A po drodze... prawdopodobnie wpadną w kolejne kłopoty. W serialu wystąpią m.in. Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow, Charles Esten, Drew Starkey, Austin North, a także Adina Porter. Do stałej obsady dołączy również Carlacia Grant

Premiera: 23 lutego 2023

Seriale 2023: „Sukcesja” – 4. sezon

Według oficjalnych doniesień, wiosną 2023 roku powróci „Sukcesja”, czyli jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. W 4. sezonie zobaczymy, jak rozwinie się konflikt pomiędzy Loganem Royem a jego dziećmi (Kendallem, Shiv, Romanem i Connorem). Poza tym twórcy i twórczynie hitowej produkcji od HBO skoncentrują się na sprzedaży Waystar Royco. Nowa seria będzie się składać z dziesięciu odcinków, a na ekranie pojawią się m.in. Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin oraz Alan Ruck. Podobnie jak w poprzednich sezonach, możemy spodziewać się również nowych twarzy. 

Premiera: wiosna 2023 

Zobacz także:

Seriale 2023: „Bridgertonowie” – 3. sezon

Kolejna kontynuacja, której nie możemy doczekać się w 2023 roku, to „Bridgertonowie”. W 3. sezonie serialu twórczynie oraz twórcy skupią się na relacji Colina i Penelope, co z całą pewnością ucieszy wiele osób. Biorąc pod uwagę to, co Julia Quinn napisała w swojej powieści pt. „Romansując z panem Bridgertonem”, możemy się spodziewać, że młodszy brat Anthony’ego (w tej roli Luke Newton) powróci z dalekiej podróży i spojrzy na przyjaciółkę (Nicola Coughlan) w inny sposób. Być może odkryje, że czuje do niej coś więcej. Ale co zrobi, gdy dowie się, kto ukrywa swoją tożsamość pod pseudonimem Lady Whistledown? Emocje sięgają zenitu. 

Premiera: 25 marca 2023

Seriale 2023: „The Morning Show” – 3. sezon

Nie możemy doczekać się również premiery 3. sezonu „The Morning Show”, która wstępnie została zaplanowana na lato lub jesień tego roku. Szczegóły nowej serii nie zostały jeszcze ujawnione. Natomiast Reese Witherspoon, czyli odtwórczyni jednej z głównych ról, wyznała w wywiadzie dla „The Hollywood Reporter”, że chciałaby, by nowe odcinki opowiadały o tym, jak zmieniła się nasza rzeczywistość w ostatnich latach i jak pandemia koronawirusa wpłynęła na naszą pracę, sposób komunikowania się na co dzień czy inne aspekty naszego życia. Tak samo jak w poprzednich sezonach, na ekranie towarzyszyć jej będzie Jennifer Aniston. Musimy przyznać, że obie aktorki są genialne w serialu od Apple TV. I nie możemy doczekać się nowych odcinków. 

Premiera: lato lub jesień 2023

Seriale 2023: „Squid Game” – 2. sezon 

„Squid Game” to niekwestionowany fenomen. Południowokoreański serial cieszył się tak dużą oglądalnością, że twórczynie i twórcy po prostu musieli zdecydować się na kontynuację. I tak oto w styczniu 2022 poinformowali nas o kolejnej rundzie. Ze względu na charakter produkcji w nowych odcinkach nie zobaczymy zdecydowanej większość postaci znanych nam z 1. serii. Natomiast powrócą Front Man (Lee Byung-hun), Seonga Gi-hun (Lee Jung-jae), Young-hee, czyli charakterystyczna lalka wyczuwająca ruch, a także... jej chłopak. Co więcej, spotkamy się ponownie z Gongem Yoo’em, czyli mężczyzną grającym w ddakji. Warto dodać, że w sieci dostępne są już pierwsze teasery 2. serii, jak również spekulacje dotyczące daty premiery. Twórczynie i twórcy celują w koniec tego lub początek przyszłego roku. Nie wiemy jak wy, ale my liczymy na szybszy powrót produkcji. 

Premiera: koniec 2023 bądź początek 2024