„Świat według Kiepskich”: Po 21 latach serial znika z anteny. To już koniec?

Paradoksalnie serial, który w krzywym zwierciadle ukazywał największe (i co tu kryć, najzabawniejsze) wady Polaków, cieszył się w naszym kraju ogromną popularnością. „Świat według Kiepskich” ukazywał się na Polsacie nieprzerwanie od 21 lat. Wygląda jednak na to, że teraz zniknie z anteny. O tym, że najprawdopodobniej to już koniec serialu, na łamach „Faktu” poinformowała serialowa Halinka, czyli Marzena Kipiel-Sztuka.

„Przeklęta” – już w lipcu nowy serial Netflixa z gwiazdą „13 powodów”. Spodoba się fanom „Gry o tron”! >>>

Zdjęcia do kolejnych odcinków serialu zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa, podobnie zresztą jak zdjęcia do innych produkcji Polsatu. O ile jednak aktorzy seriali, takich jak: „Pierwsza miłość” czy „Policjantki i Policjanci”, wrócili już do pracy, odtwórcy rodziny Kiepskich i ich przyjaciół, wciąż nie dostali zaproszenia na plan – ani nowych scenariuszy czy umów. Producent serialu, czyli ATM Grupa, wciąż milczy na ten temat.

„Nie nagrywamy i nie znamy daty ewentualnych zdjęć, więc prawdopodobnie to koniec” – zwierzyła się Marzena Kipiel-Sztuka, nie kryjąc żalu z tego powodu. „To była fajna przygoda. Dzięki Halince zyskałam popularność, a ona była jak moja druga skóra” – dodała. 

Pierwszy odcinek „Świata według Kiepskich” ukazał się w 1999 roku. O serialu od początku było głośno, a perypetie Ferdka i Haliny Kiepskich, ich najbliższej rodziny i przyjaciół, przyciągały przed ekrany miliony Polaków. Od pewnego czasu jednak oglądalność spadała. Pojawiły się więc pierwsze plotki na temat zdjęcia serialu z anteny. Ponieważ jednak spotkały się ze wzburzeniem fanów, produkcja serialu wciąż się odbywała. Aż do teraz. „Pewna epoka mija” – komentują internauci. Żartują jednak, że zapewne przez kolejne 21 lat będziemy oglądać powtórki. Wy też macie sentyment do serialu?

„Brzydula 2”: Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie z planu i zdradziła, jak będzie wyglądać Violetta Kubasińska w kontynuacji serialu >>>