Początek listopada oznacza rozpoczynającą się przedświąteczną gorączkę. Powoli przygotowujemy listę prezentów, szukając tych idealnych. Im bliżej Bożego Narodzenia, tym bardziej chcemy stworzyć w domu klimat oddający ten wyjątkowy czas w roku. IKEA wychodzi w tym roku naprzeciw naszych oczekiwaniom i rozszerza swoją regularną kolekcję o tą świąteczną, w której znajdziecie wszystko do dekoracji wnętrz i nie tylko. VINTER 2018 jest w sprzedaży od listopada!

Świąteczna kolekcja IKEA: co znalazło się w linii VINTER 2018?

Najprostszym sposobem na stworzenie przytulnego klimatu w domu jest odpowiednie oświetlenie, szczególnie ważne podczas Bożego Narodzenia. W nowej kolekcji IKEA pojawił się duży wybór światełek w różnych kolorach i wzorach, a także kształtach. Dzieci na pewno zachwycą gwiazdy, zwierzęta i aniołki, które nadają się również na choinkę. Nie zabrakło oczywiście innych ozdób choinkowych, takich jak łańcuchy i bombki. Tych, którzy przygotowują wigilijną kolację zapewni szeroki asortyment do pieczenia i gotowania.

Nowy sklep IKEA otwarty w Blue City. To nowoczesny koncept, jakiego jeszcze nie było! [ZDJĘCIA] >>>

IKEA zadbała również o akcesoria do pakowania prezentów. Stylowe papiery, pudełka, kokardy oraz wstążki w wielu odcieniach zapewnią nam możliwość opakowania podarunków dla naszych najbliższych i sprawią, że staną się prezentami od serca.

W tym roku dom przygotowany na nadejście zimy jest przytulny, pełen nasyconych barw i pluszowych materiałów. Nie zabraknie w nim odrobiny szaleństwa i akcentów z połyskującego złota. To miejsce, które aż nie może doczekać się wizyty najbliższych!

mówi Katarzyna Jaros-Puzio, Dekorator wnętrz i projektant IKEA Retail w Polsce.

Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie świąteczną kolekcję IKEA Vinter 2018 i zaplanujcie zakupy, aby nie ominął Was klimat tegorocznych świąt.