Sylwia Gaczorek ma za sobą najgorszy okres w swoim życiu. Znana stylistka fryzur, która zyskała rozpoznawalność dzięki mediom społecznościowym, w marcu straciła swojego ojca, a w czerwcu zakończyła swój kilkuletni związek. Jakby tego było mało, w połowie lipca, wracając z wesela innej znanej influencerki, Andziaks, miała wypadek samochodowy. Pogrążona w żałobie influencerka niedawno poczuła się wreszcie gotowa, by opowiedzieć publicznie o swoich bolesnych przeżyciach. Młoda bizneswoman odwiedziła ostatnio studio nagraniowe Żurnalisty. W rozmowie z twórcą jednego z najpopularniejszych podcastów w Polsce posiadaczka przeszło pół miliona obserwatorów na Instagramie po raz pierwszy ujawniła kulisy swojego rozstania z narzeczonym.

Sylwia Gaczorek szczerze o związku z Iwanem Wasylem

W trakcie trwającego ponad półtorej godziny wywiadu sporo miejsca poświęcono dotychczasowym relacjom influencerki. Pochodząca z ubogiej rodziny celebrytka, która dzięki swojej ciężkiej pracy już w wieku 25 lat została milionerką, wyznała, że zawsze ważne było dla niej, aby jej partner był osobą zaradną i ambitną.

Problem był taki, że ja zawsze szukałam kogoś, kto będzie ambitny, kto będzie pracowity, kto będzie dążył do wyznaczonego celu i dla kogo praca będzie stanowiła ważny element jego życia – zdradziła.

Influencerka przyznała się Dawidowi Swakowskiemu, bo tak naprawdę nazywa się Żurnalista, że przez długi czas przymykała oko na fakt, że jej ekspartner nie podzielał wyznawanych przez nią wartości. W pewnym momencie zaczęło jej jednak przeszkadzać, że jej ukochany unika podjęcia pracy. 

Trochę popadłam w takie błędne koło, bo zaczęłam wyszukiwać różne rzeczy dla drugiej osoby, którymi ona mogłaby się zająć, takie jak montowanie wideo czy fryzjerstwo. Bardzo chciałam, żeby zaczął pracować, a nie siedział w domu – opowiada.

Bolało mnie to, że jestem przemęczona, przebodźcowana, a ktoś taki nie jest – dodaje.

Sylwia Gaczorek w końcu wprost przyznała, że utrzymywała swojego sporo młodszego partnera.

To jest bardzo trudny dla mnie temat, bo nigdy nie chciałam do tego w taki sposób podchodzić. Natomiast kiedy mija już pół roku i patrzysz wstecz, to zastanawiasz się nad pewnymi rzeczami. Pewne rzeczy, które były niewidoczne, bo może nie chciałeś ich dostrzegać, nagle wychodzą na wierzch i się zastanawiasz nad... – urwała.

Zobacz także:

Z perspektywy czasu fryzjerka gwiazd żałuje, że będąc w związku z Iwanem Wasylem sama nie stosowała się do rad, których udzielała innym.

Zawsze mówiłam swoim koleżankom, że nie można oddać się bez reszty komuś, bo później zostaniesz z ręką w nocniku. Czasami nie widzisz, co robisz. Nie masz świadomości, że oddajesz całą siebie z całym ekwipunkiem i że tak bardzo wierzysz w jakąś relację, że tak naprawdę myślisz w niej nie o sobie, tylko o drugiej osobie i chcesz dla niej wszystkiego, co najlepsze – tłumaczy.

O tym, że de facto sponsoruje swojego partnera, czytała sporo w sieci. Początkowo jednak nie dopuszczała do siebie tej myśli i kasowała komentarze internautów na ten temat.

Ja popadłam w takie dziwne coś, że dawałam i nawet się nie zorientowałam, że nigdy nic nie dostaję. Dopiero później zaczęłam się nad tym zastanawiać i dopiero później zaczęło to do mnie docierać. (...) Bardzo często dostawałam komentarze: „Widać, że on cię nie kocha i jest z tobą tylko dla kasy”. To mnie bardzo bolało. Jak nigdy nie usuwam komentarzy, tak to były komentarze, które usuwałam. To było dla mnie krzywdzące – wspomina.

Gaczorek przypomina sobie, że bardzo dużo alarmujących sygnałów od swoich obserwatorów otrzymała w momencie, gdy zabrała swojego chłopaka na trzytygodniowy urlop do Meksyku, który oczywiście w całości pokryła ze swojej kieszeni.

Zaczęłam się nad tym rzeczywiście zastanawiać. To dla mnie było niesamowicie krzywdzące, że zaczęłam sama o tym myśleć – opowiada.

Youtuberka przyznaje, że jedyną osobą z jej bliskiego otoczenia, która sugerowała jej, że Iwan wykorzystuje ją finansowo, był jej przyjaciel Michał. W tamtym momencie jednak nie chciała się nad tym zastanawiać. Przyznała, że poważnie myślała już o ślubie i dzieciach ze swoim ówczesnym partnerem.

Ludzie w internecie dobijali się mocno w tym temacie do mnie. Teraz mogę powiedzieć, że jestem wdzięczna im za to, bo nie widziałam czegoś, co oni widzieli dużo wcześniej – oświadczyła.

Żurnalista zapytał, czy łatwo jej było się z tym wszystkim pogodzić.

Nie jest mi przykro. Pieniądze to tylko pieniądze – oświadczyła.

Sylwia Gaczorek o powodzie rozstania z narzeczonym

Sylwia Gaczorek przyznała, że finansowy aspekt nie był jednak tym, co przelało czarę goryczy. Influencerka ujawniła, że zerwała z Iwanem w momencie, gdy dowiedziała się, że chłopak od dłuższego czasu zdradza ją ze swoją byłą partnerką.

Ja się z nim rozstałam, bo wiedziałam, że on mnie zdradza z dziewczyną, z którą się obecnie spotyka. To jest jego była dziewczyna, z którą był 8 miesięcy. To jest zastanawiające, że on mi bardzo dużo opowiadał o tej dziewczynie, ale w kontekście per kumpel. Tam nigdy nic nie było. Jak ja się dowiedziałam, że on mnie zdradza z nią, to sobie pomyślałam: „K***a, przecież ja też byłam twoim kumplem i jeszcze mieliśmy dużo fajnych rzeczy” – wyznała.

Gaczorek ujawniła, że Iwan obecnie znów jest w związku ze wspomnianą dziewczyną.

Ja się dowiedziałam, że on się z nią spotykał od pół roku, zanim my się rozstaliśmy oficjalnie. On jest teraz z nią dalej – słuchamy.

Sylwia Gaczorek o dzieciach

Sylwia Gaczorek stwierdziła, że związek z Iwanem nauczył ją tego, że nie można nikomu ufać bezgranicznie. Mimo wszystko, influencerka nadal wierzy w miłość i nie ukrywa też, że w przyszłości chciałaby założyć rodzinę. Martwi się jednak tym, że zanim pozna odpowiedniego partnera, może być już za późno na ciążę.

Teraz trochę o tym myślę, że nawet jeśli będę chciała mieć dziecko, a bardzo bym chciała mieć dziecko, to zanim poznam faceta, zaufam mu na tyle, że może już dojść do tego etapu posiadania dziecka, ja już mogę nie móc posiadać tego dziecka. Ten temat, którego się najbardziej bałam, wrócił teraz – wyznała.

Myślicie, że Iwan zdecyduje się odpowiedzieć na głośny wywiad Sylwii Gaczorek?