Syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego wciąż pozostaje w szpitalu. Przypomnijmy, że w minioną środę celebrytka poinformowała swoich obserwatorów w social mediach, że u niespełna miesięcznego wówczas Vincenta Królikowskiego zdiagnozowano poważną infekcję. Stan zdrowia chłopca był na tyle poważny, że trafił on na oddział patologii noworodka.

Syn Opozdy i Królikowskiego w szpitalu

Znana przede wszystkim z popularnych seriali telewizyjnych aktorka ujawniła, że jej dziecku podany został antybiotyk. Przy okazji podzieliła się swoją smutną refleksją na temat warunków panujących w niektórych szpitalach dziecięcych w Polsce.

Dzisiejszą noc spędziłam na podłodze w szpitalu, leżąc przy łóżeczku Vincenta. Na takich oddziałach nie ma łóżek dla matek, a jedynie fotele, na których nie sposób nawet karmić. Nie wyobrażam sobie jak te wszystkie mamy, które czasami muszą spędzić w takim miejscu kilka miesięcy dają sobie radę Usłyszałam, że pacjentami są tutaj dzieci i to o nie należy dbać, nie o matki. Oczywiście to nie jest wina personelu. Ale przecież to my karmimy, kąpiemy, zmieniamy pieluchy, nosimy na rękach i potrzebujemy do tego siły, potrzebujemy snu i odpoczynku. Dowiedziałam się również, że szpital, w którym jesteśmy z Vincentem i tak należy do tych lepszych, w większości placówek przy łóżkach są drewniane krzesła - skarżyła się w obszernym wpisie.

Mam nadzieję, że ktoś w końcu coś z tym zrobi, bo warunki są skandaliczne - dodała.

Joanna Opozda o stanie zdrowia syna

W poniedziałkowy wieczór Joanna Opozda po paru dniach ciszy opublikowała na InstaStory nową relację. Dowiadujemy się z niej, że syn aktorskiej pary wciąż przebywa na oddziale patologii noworodka. Na filmiku widać, jak młoda mama buja swojego synka, a w tle dostrzec można szpitalne łóżko. 33-latka opatrzyła nagranie krótkim wpisem, w którym podziękowała internautom za ich ogromne wsparcie w tych trudnych dla jej rodziny chwilach.

Dziękujemy za życzenia powrotu do zdrowia - napisała.

Opozda przekazała również nowe informacje o stanie zdrowia syna. Wszyscy ci, którzy martwią o chłopca, mogą odetchnąć z ulgą. Wszystko wskazuje bowiem na to, że Vincent dobrze zareagował na podane mu w szpitalu leki i czuje się już o wiele lepiej.

Vini jest bardzo dzielny, antybiotyk działa, więc jestem dobrej myśli - czytamy.

asiaopozda / instagram.com

Zobacz także:

Antek Królikowski na urlopie

Internauci zwrócili uwagę na to, że w czasie gdy Joanna Opozda przebywa w szpitalu z chorym dzieckiem, Antek Królikowski wypoczywa na urlopie. O tym, czym się aktualnie zajmuje, aktor opowiedział zresztą podczas ostatniego instagramowego live'a.

Na przykład teraz właśnie troszkę odpoczywam, bo zjadłem bardzo obszerną kolację, niedługo wchodzę na plan serialu „Bracia” dla telewizji Polsat, gdzie gram kucharza i właśnie musiałem się podszkolić jakby do roli i cały wieczór po prostu gotuję i jem - wyznał.

Zaskoczeni?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.