Na początku lat 2000. Reese Wtiherspoon i Ryan Phillippe byli jedną z najgorętszych par Hollywood. Młodzi, piękni, zakochani, gdy w „Szkole uwodzenia” zagrali parę, nikt nie miał wątpliwości, że są dla siebie stworzeni. W 1999 roku wzięli ślub, a po dziewięciu latach małżeństwa się rozstali. Owocem ich związku są dzieci: 22-letnia dziś Ava i 18-letni Deacon stanowią żywy dowód na to, że „niedaleko pada jabłko od jabłoni”. Oboje wyglądają jak kserokopie swoich sławnych rodziców. 

Ava Elizabeth Phillippe, która na świat przyszła zaledwie trzy lata przed tym, jak jej mama zrobiła zawrotną karierę jako „Legalna blondynka”, jest nieco bardziej medialna od brata. Aktywna w mediach społecznościowych (na Instagramie ma ponad milion obserwatorek i obserwatorów), chętnie pojawia się z mamą na ściankach, sama również próbuje sił w aktorstwie.

Deacon Reesee Phillippe - młodsze dziecko Reese Wtiherspoon i Ryana Phillippe’a dorosło

Młodszy od niej Deacon Reesee Phillippe do tej pory pozostawał w cieniu – zamiast na aktorstwo postawił na branżę muzyczną (dwa lata temu wypuścił swój na rynek dwój pierwszy singiel), niezbyt chętnie udzielał się w social mediach, na publicznych eventach z matką i ojcem pojawiał się sporadycznie. Niewykluczone jednak, ze wkrótce wszystko się zmieni i syn 47-letniego Ryana i 46-letniej Reese na dobre wejdzie do show-biznesu. Zamieszczony przez niego na Instagramie post, na którym widzimy przygotowania do szkolnej imprezy,  wzbudził ogromne zainteresowanie mediów  

 „Ktoś się wybiera na bal?” – napisał 18-chłopak pod swoimi zdjęciami w eleganckim garniturze z różowym kwiatem wetkniętym w butonierkę. Na jednej z fotografii Deacon pozuje z tatą i dwoma przyjaciółmi. 

Poprzedni instagramowy wpis chłopaka miał nieco ponad 3 tys. polubień, zdjęcia z przygotowań do licealnego balu z miejsca zdobyły ponad 30 tys. reakcji i ta liczba wciąż wzrasta. Pod publikacją natychmiast posypały się setki komentarzy. Witherspoon wyraziła swój zachwyt emotikonami. Starsza siostra zauważyła zaś: „Wyglądasz bezbłędnie!”. Nie brakło też wyrazów zdziwienia faktem, jak uderzające jest podobieństwo syna do sławnych rodziców: „Zupełnie jak Reese, tylko w męskim wydaniu”.


Wielka noc Deacona miała miejsce 7 miesięcy po tym, jak Reese Witherspoon i Ryan Phillippe – którzy sfinalizowali swój rozwód w 2008 roku – ponownie spotkali się całą rodziną, aby świętować 18. urodziny ich najmłodszego dziecka.

 „Wszystkiego najlepszego dla naszego wspaniałego, inteligentnego, utalentowanego i opiekuńczego syna” – napisał wówczas Ryan, zamieszczając kilka zdjęć z uroczystości. „Jesteś prawdziwym światłem tego światła, kochanym przez wszystkich, którzy cię znają. Mamy szczęście, że jesteśmy twoimi rodzicami” .

 

 

 

Zobacz także: