Zawsze podejrzewaliśmy, że Reese Witherspoon musi być super mamą. Teraz nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! Aktorka, którą niedawno mogliśmy oglądać w świetnym serialu Małe ogniska – swoją drogą, także w roli mamy nastolatków – kilka dni temu opublikowała w sieci wideo, w którym pojawia się ze swoim synem, Deaconem Philippe. To owoc związku Reese z aktorem, Ryanem Philippe. Publikacja nie jest przypadkowa. 16-letni Deacon wypuścił właśnie swój debiutancki singiel Long Run nagrany wspólnie z Niną Nesbitt, szkocką wokalistką. Wy też nie wiedzieliście, że syn Reese śpiewa?!


Reese Witherspoon zagra w dwóch komediach romantycznych Netflixa, które sama wyprodukuje! Znamy szczegóły >>>
 

Reese Witherspoon pochwaliła się nastoletnim synem. Jest początkującym wokalistą!

Dumna mama postanowiła podzielić się z całym światem nowiną, że cały świat może zapoznać się z wokalnymi umiejętnościami jej syna. Słuchając wraz z Deaconem jego kawałka, nie mogła usiedzieć w miejscu. W pewnym momencie stwierdziła, że skoro to filmik na TikToka, musi zatańczyć! Reese wstaje więc i rusza się w rytm utworu Long Run, czego ewidentnie nie spodziewał się jej syn. Całą tą przezabawną sytuację możemy oglądać w krótkim filmiku, który na Instagramie ma ponad 8 milionów polubień, zaś na TikToku – 19 milonów. Deacon nie mógł wymarzyć sobie chyba lepszej promocji!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When your kid has his first single... you gotta dance! #longrun @deaconphillippe @ninanesbitt

Post udostępniony przez Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) Lip 11, 2020 o 10:44 PDT


Oprócz Deacona Reese jest również mamą Avy Elizabeth, której ojcem również jest Ryan Philippe. Jakiś czas temu pisaliśmy, że jest kopią swojej mamy. I im jest starsza, tym to podobieństwo jest bardziej widoczne. Ava i Deacon mają również przyrodniego brata, Tennessee Jamesa Totha. To syn aktorki i jej drugiego męża, agenta gwiazd Jima Totha, którego Reese poślubiła w 2011 roku. 


Gwiazdy, które poślubiły „zwyczajnych” ludzi. Z kim związali się Reese Witherspoon, George Clooney i inni? >>>