SZA wydaje nową płytę

Fani SZA nie kryją ekscytacji. Jeszcze w tym miesiącu ma ukazać się nowa płyta artystki. Pierwszy od pięciu lat album amerykańskiej wokalistki, która ma na swoim koncie współprace z takimi gwiazdami jak Rihanna, Kendrick Lamar, Doja Cat i Travis Scott, nosi wymowny tytuł „S.O.S.”. Pod koniec listopada piosenkarka zaprezentowała na swoich profilach społecznościowych okładkę długo wyczekiwanego krążka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SZA (@sza)

SZA niczym księżna Diana

O tym, jak gorąca jest to premiera, niech świadczy fakt, że instagramowy post autorki „Good Days” skomentowały nawet Kylie Jenner i Lizzo. Co ciekawe, szerokim echem w sieci odbiły się jednak nie spontaniczne reakcje sławnych artystów i celebrytów, lecz komentarze spostrzegawczych internautów, którzy dopatrzyli się tam mocnej inspiracji... słynnym zdjęciem księżnej Diany.

fot. Getty Images

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że wykonana przez paparazzi fotografia matki Harry'ego i Williama na luksusowym jachcie zacumowanym na Majorce została wykonana w lipcu 1997 roku podczas jej ostatnich wakacji w życiu. Zaledwie tydzień później Diana i jej ukochany Dodi Al-Fayed zginęli w wypadku samochodowym w Paryżu.

fot. Getty Images

Wielu fanów jest przekonanych, że w ten sposób Solána Imani Rowe, bo tak naprawdę nazywa się SZA, symbolicznie oddała cześć „królowej ludzkich serc”.

Okładka nowego albumu SZA jest niesamowita. Nawiązanie do księżnej Diany jest tak świetne – pisze jeden z użytkowników Twittera

Zobacz także:

Kocham je obie i nigdy bym nie pomyślała, że SZA w taki sposób złoży hołd Dianie – czytamy w kolejnym wpisie.

Jak to jednak często bywa w sieci, nie zabrakło także mniej przychylnych komentarzy.

Niepokojące czy twórcze? – zastanawia się jedna z internautek.

„Inspiracja”? Przecież to jest kopiuj-wklej, lol – komentuje inna osoba.

A wy co sądzicie o okładce drugiego studyjnego albumu SZA?