Cienkie włosy, których jest niesamowicie dużo to utrapienie. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Zawsze „jakoś” sobie z nimi radziłam, narzekając przy każdej próbie rozczesania, suszeniu, czy stylizacji. Moje „włosowe życie” na lepsze zmieniło się całkiem niedawno. Game changerem okazała się szczotka, którą dostałam w prezencie (dzięki K.!). Poleciłam ją siostrze, dwóm przyjaciółkom i wam też z całego serca rekomenduję ten niepozornie wyglądający item. 

Najlepsza szczotka do włosów: Olivia Garden iDetangle do plączących się włosów

Kocham, kocham i jeszcze raz kocham. Nie znam lepszej szczotki do plączących się włosów.

Szczotka do włosów marki Olivia Garden, a dokładnie model iDetangle to połączenie maksymalnej funkcjonalności z fantastycznym designem. Według producenta jest to szczotka do wszystkich rodzajów włosów i jak najbardziej się z tym zgadzam, jednak moim zdaniem powinna reklamować się tym, jak rewelacyjnie sprawdza się w przypadku włosów cienkich ze skłonnością do nadmiernego plątania się i powstawania kołtunów.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Macie tendencję do szarpania i wyrywania sobie włosów? Używając Olivii, zapomnicie o tym niezbyt dobrym przyzwyczajeniu. Tak przynajmniej było u mnie. Szczotką bardzo delikatnie, a jednocześnie niezwykle szybko rozczesuje się zarówno mokre, jak i suche włosy. Dużym ułatwieniem, szczególnie istotnym w przypadku włosów plączących się, jest elastyczny korpus, który dzięki dopasowywaniu się do kształtu głowy ułatwia rozczesywanie. Co więcej, szczotkę doskonale trzyma się w dłoni - ma ergonomiczny kształt i jest ultralekka.

Nie byłabym sobą, gdybym nie podkreśliła jeszcze jednej rzeczy - faktu, że iDetangle Space jest po prostu ładna. Modele z tej serii nawiązują stylistyką do przestrzeni kosmicznej - mienią się brokatowymi drobinkami niczym najpiękniejsze cienie z palety Natashy Denony. Cudo.

Szczotka do włosów Olivia Garden iDetangle do plączących się włosów - opinie

Olivia Garden iDetangle to nie tylko w mojej ocenie jest game changerem. Sprawdziłam opinie o niej na kilku stronach i najniższa średnia, jaką znalazłam to 4,8/5. 

Bardzo dobry produkt. Świetnie radzi sobie z włosami. Od momentu jej zakupu czesanie włosów (również tych mokrych) stało się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Polecam - chwali szczotkę użytkowniczka Dorota na jednym z portali fryzjerskich.

Zobacz także:

Nie spodziewałam się, że ta niewinnie wyglądająca szczotka faktycznie będzie tak dobrze rozczesywać moje cienkie włosy :) opis jak najbardziej zgodny z prawdą. Jakość wykonania bardzo dobra, wygląd dużo lepszy na żywo. Obawiałam się ostro zakończonych igiełek, ale jak na razie sprawują się bardzo przyjemnie - pisze Roksana.

Bardzo dobra jakość. Super rozczesuje włosy. Nie ciągnie i nie wyrywa - zauważa Beata.

Czy zgadzam się z tymi opiniami prawie siedmiu miesiącach czesania się tylko tą szczotką? No, jasne, że tak!

moje best of beauty na glamour.pl: