Netflix już kilka miesięcy temu zapowiedział, że zamierza kontynuować jedną ze swoich hiszpańskojęzycznych produkcji, czyli Szkołę dla elity. Obok Domu z papieru to cieszący się największą popularnością serial rodem z Półwyspu Iberyjskiego. Niedawno poznaliśmy datę premiery. Szkoła dla elity 3 powróci na platformę Netflix 12 marca 2020 roku, a dzisiaj (w końcu!) światło dzienne ujrzał zwiastun najnowszej części. 

Serial opowiada on o grupie licealistów, których łączy szkolny mundurek oraz intrygi, w jakie są uwikłanie. To również zderzenie dwóch światów – tych, którzy mieszkają w luksusowych willach, a z drugiej strony na przedmieściach Madrytu. Ale nie wszystkie postacie traktują status społeczny za wyznacznik, stąd w Szkole dla elity sporo wątków miłosnych. 

Kim jest nowa bohaterka, Cayetana? Rozmawialiśmy o niej z aktorką Georginą Amorós [TYLKO NA GLAMOUR.PL!]

Szkoła dla elity 3: Co się wydarzy?  

W pierwszym sezonie Szkoły dla elity fabuła kręciła się wokół zabójstwa Mariny (Maria Pedraza), siostry Guzmana (Miguel Bernardeau), która zaczyna jednocześnie spotykać się z jednym z nowych uczniów w szkole, Samuelem (Itzan Escamilla) oraz jego bratem Nano (Jaime Loretne), który właśnie wychodzi z więzienia. W drugim prowadzone jest śledztwo, kto tak naprawdę odpowiada za śmierć dziewczyny. Cała sprawa staje się coraz bardziej niejasna, kiedy wypadkowi ulega Christian (Miguel Herran), który jeszcze w pierwszym sezonie zaangażował się w miłosny trójkąt z Carlą (Ester Exposito) i Polo (Alvaro Rico). 

W 2. części Szkoły dla elity pojawiły się trzy nowe twarze: przyrodni brat Lu (Danna Paola) – Valerio (Jorge Lopez), Cayetana (Georgina Amoros) oraz Rebeca (Claudia Salas). Świeżych twarzy nie zabraknie też w dalszej kontynuacji. Leïti Sène wcieli się w rolę Malicka a Sergio Momo zagra Yeraya. O tym, co wniosą do znanej już widzom historii licealistów z Las Ecinas, przekonamy się już lada moment, jednak sporo rzeczy już teraz można wywnioskować z oficjalnego trailera. Możemy być pewni, że na pewno rozwinie się wątek Guzmana i Nadii (Mina El Hammani) oraz Samuela i Carli oraz Rebeci. Szykuje się sporo napięć między przyrodnim rodzeństwem, Lu i Valerio, a także nowa... ofiara. Jesteście ciekawi, o kogo chodzi? Zobaczcie zwiastun! 

„Szkoła dla elity” 2: Nowi bohaterowie sporo namieszają! Kim są Rebeca i Valerio? [TYLKO NA GLAMOUR.PL!]

Zobacz także: