Szymon Hołownia zasłynął jako dziennikarz i prezenter, natomiast jakiś czas temu związał się z polityką, a nawet startował w wyborach prezydenckich. Jego fani oraz fanki obserwują nie tylko jego poczynania zawodowe, ale również to, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Pod koniec ubiegłego roku Szymon Hołownia poinformował, że wraz ze swoją żoną – Urszulą Brzezińską-Hołownią – spodziewają się drugiego dziecka. Jak się okazuje, maleństwo jest już na świecie.

Szymon Hołownia został ojcem po raz drugi

Urszula Brzezińska-Hołownia i Szymon Hołownia to jedna z tych (nielicznych) znanych par, którym udało się utrzymać ciążę w tajemnicy niemal do jej końca. Polityk poinformował, że spodziewa się drugiego dziecka w grudniu 2021 roku. Natomiast dziś (13 stycznia) ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego żona już urodziła. Nad ranem Urszula Brzezińska-Hołownia i Szymon Hołownia powitali na świecie drugą córeczkę. Dziewczynka otrzymała imiona Elżbieta Wanda. 

Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :) Potrzebujemy teraz chwili tylko dla nas, to bardzo nasz czas, wiem, że to doskonale rozumiecie, a ja wrócę do Was tak szybko, jak się da – napisał Szymon Hołownia na swoim profilu na Instagramie. 

Wszystko wskazuje na to, że zarówno Urszula Brzezińska-Hołownia, jak i dziewczynka czują się dobrze. Szymon Hołownia nazwał je bohaterkami, poza tym przyznał, że aktualnie odpoczywają, a także nabierają sił.