Klaudia Bigus ma za sobą długi, prawie pięcioletni związek. Na ten moment towarzyszem jej życia jest Redbull, czyli jej ukochany pies rasy chihuahua, któremu założyła nawet osobny profil na Instagramie. Sympatyczna, obyta z kamerą blondynka co prawda uważa się za szczęśliwą singielkę, ale ostatnio postanowiła dać sobie szansę na poznanie kogoś nowego i zgłosiła się do kolejnej, piątej już edycji programu „Hotel Paradise”. Jej ideał to zadbany, dobrze zbudowany blondyn lub jasny brunet, z tatuażami w stylu surfera. Jej wybranek musi być męski, ale zarazem wrażliwy i empatyczny, nie może wstydzić się swoich uczuć. A co jeszcze wiemy o samej Klaudii? Sprawdźcie poniżej.

Klaudia Bigus – ile ma lat i skąd pochodzi?

Klaudia Bigus jest w tym samym wieku, co wszystkie dotychczas ogłoszone uczestniczki „Hotel Paradise 5” – ma 22 lata. Jak udało nam się ustalić, pochodzi ze Świdwina (woj. zachodniopomorskie), ale już od kilku lat układa sobie życie w Warszawie.

Klaudia Bigus – wykształcenie, kariera, zainteresowania

Klaudia jest studentką projektowania komunikacji marki modowej, fotografii i visual brandingu. Wcześniej studiowała dietetykę na jednej z prywatnych uczelni w Warszawie. Obecnie jej największą pasją jest moda. Kocha taniec, przez lata występowała na turniejach i pokazach w formacjach hip-hopowych. Dzisiaj próbuje swoich sił w stylu high heels.

Ważną rolę w jej życiu pełni muzyka. Nie jest tajemnicą, że Klaudia już od lat jest wielką fanką Dawida Kwiatkowskiego. W mediach społecznościowych można znaleźć wiele jej wspólnych zdjęć z idolem, wykonanych zarówno na koncertach, jak i na fanowskich wyjazdach.

Klaudia Bigus – Instagram, TikTok, YouTube

Aspirująca celebrytka jest bardzo aktywna w social mediach. Na co dzień najwięcej udziela się przede wszystkim na Instagramie (@klaudiabigus) i TikToku (@klaudiabigus). Od kilku lat Klaudia prowadzi także swój własny kanał o tematyce lifestyle'owej w serwisie YouTube. Znajdziecie tam głównie vlogi, haule zakupowe oraz relacje z podróży. Jeśli, tak jak Klaudia, uwielbiacie czworonogi, to koniecznie zajrzyjcie także na instagramowy profil jej pieska (@redbull_chihuahua).


Myślicie, że Klaudia namiesza w 5. edycji programu „Hotel Paradise”?