Dwunasty sezon programu Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars w Polsacie dopiero co ruszył, ale emocje już teraz zaczęły sięgać zenitu. Dziesięcioro nowych uczestników, w tym takie gorące nazwiska jak Oliwia Bieniuk, Denis Urubko, Sylwia Bomba i Kinga Sawczuk, zmiany w panelu jurorskim, odświeżony skład prowadzących i... pierwsze eliminacje – wierni widzowie programu już od samego początku tej serii zdecydowanie nie mogą narzekać na brak urozmaiceń.

„Taniec z Gwiazdami” – zmiany i nowości w 12. sezonie show w Polsacie

Po trzech sezonach z rzędu, w których występy celebrytów oceniało tylko troje jurorów, do panelu dołączył w końcu na stałe czwarty członek. Został nim znany piosenkarz i autor tekstów, Andrzej Piaseczny. Swoje noty niezmiennie będą podawać także: wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim Iwona Pavlović, tancerz i trener Michał Malitowski oraz aktor Andrzej Grabowski.

Warto dodać, że ten sezon Tańca z Gwiazdami będzie pierwszym w historii polskiej edycji show, w którym pojawiło się aż troje prowadzących. Do znanego i lubianego duetu w postaci Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut-Jeżyny dołączyła bowiem Izabela Janachowska.

To jednak nie wszystko. Do ekipy show dołączyli również Wiktoria Gąsiewska oraz Patryk Cebulski. Członkowie obsady serialu Kowalscy kontra Kowalscy w tym sezonie tanecznego show zaglądają za kulisy, które można oglądać na antenie stacji Polsat Cafe.

„Taniec z Gwiazdami 12” – kto odpadł 30.08.2021?

Uczestnicy potraktowali sprawę bardzo poważnie i spędzili sporą część wakacji na sali treningowej, aby jak najlepiej przygotować się do występów na słynnym parkiecie. Efekty? Bardzo różne. Na jury największe wrażenie zrobił w premierowym odcinku przystojny aktor Piotr Mróz. Z kolei najniżej ocenione zostały popisy najstarszego uczestnika, Wojciecha Węcławowicza, czyli Fit Oldboya. To jednak nie wysportowany senior pożegnał się z programem.

Po zsumowaniu not od jury i głosów od widzów Krzysztof Ibisz ogłosił wyniki: Taniec z Gwiazdami w pierwszym odcinku opuścili himalaista Denis Urubko i partnerująca mu tancerka Janja Lesar.