Czy to się komuś podoba czy nie, Taniec z Gwiazdami od lat niezmiennie pozostaje jednym z ulubionych programów rozrywkowych milionów Polaków. O niegasnącej popularności show niech świadczy fakt, że tydzień temu w Polsacie wystartował już w sumie... dwudziesty piąty sezon tego celebryckiego show, który, przypomnijmy, przed laty można było oglądać przecież na antenie TVN. Choć część jurorów, zwłaszcza tych, którzy z tańcem mają mało wspólnego, w ubiegłym tygodniu chętnie podnosiła do góry tabliczki z bardzo wysokimi notami, to jedna z par i tak niestety nie uniknęła przykrych emocji i zakończyła swoją przygodę na słynnym parkiecie już po pierwszym odcinku. Ten los podzieliły dziś kolejne dwie osoby.

„Taniec z Gwiazdami 12” – co się będzie działo w 2. odcinku?

Jak zapowiadały osoby związane z produkcją polsatowskiego Tańca z Gwiazdami, drugi odcinek show miał wyjątkowo romantyczny klimat. Tematem przewodnim była bowiem szeroko rozumiana miłość. Uczestnicy zatańczyli więc do znanych miłosnych przebojów, takich jak Wielka Miłość Seweryna Krajewskiego, Marry You Bruno Marsa, Chodź, przytul, przebacz Andrzeja Piasecznego, Crazy in Love Beyonce czy Perfect Eda Sheerana. Dodatkowo, za kulisami opowiedzieli także o ważnych momentach w swoim życiu uczuciowym.

Radek (Liszewski - przyp. red.) mógł wybrać piosenkę, do której zatańczy - zdradziła na treningu Lenka Klimentova. - Widzę, że z nową choreografią lepiej sobie radzi niż z cha chą. Radek potrzebuje jednak sporo czasu, aby przyswoić kroki, ale wierzę w niego. Zawsze jest na treningu przed czasem i rozgrzewa się już przebrany, gotowy do działania, czekając na mnie, co bardzo mnie cieszy! - dodała tancerka, w która w tym sezonie partneruje wokaliście zespołu Weekend.

„Taniec z Gwiazdami 12” – kto odpadł 06.09.2021?

W tym tygodniu jurorzy najwyżej ocenili walca angielskiego w wykonaniu Piotra Mroza i Hani Żudziewicz (33 punkty). Oczko niżej z wynikiem 32 punktów uplasowali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski. Co ciekawe, najgorsze noty (19 punktów) zgarnęli tym razem za swojego quickstepa Oliwia Bieniuk i Rafał Maserak. Powodów do zadowolenia nie mogli też mieć Fit Oldboy i Paulina Biernat, którzy za swój walc wiedeński zgarnęli jedynie 20 punktów.

Po zsumowaniu punktów przyznanych przez jury oraz wyników głosowania telewidzów okazało się, że najgorszą notę uzyskali Fit Oldboy i Paulina Biernat. To właśnie oni odpadli w drugim odcinku jesiennego sezonu Tańca z Gwiazdami.