Taniec z Gwiazdami” niezmiennie wzbudza ogromne emocje. Po tym jak w ubiegłym tygodniu z show pożegnali się Kinga Sawczuk i partnerujący jej tancerz Jakub Lipowski, w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Wielu internautów nie zgodziło się z decyzją jury i widzów, twierdząc, że influencerka i gwiazda TikToka zaprezentowała się w tym odcinku znacznie lepiej niż niektórzy uczestnicy, którzy awansowali do kolejnego etapu programu. Apele fanów na niewiele się jednak zdały. Popularnej dwudziestolatki niestety  zabraknie w kolejnym, szóstym już odcinku show.

„Taniec z Gwiazdami” – co działo się w 6. odcinku?

Twórcy „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” tym razem przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich miłośników grupy ABBA, który niedawno ogłosił swój wielki powrót. W dzisiejszym odcinku programu razem z uczestnikami przenieśliśmy się bowiem do lat 70., gdy na imprezach niepodzielnie królowały hity tego słynnego szwedzkiego kwartetu.

Gwiazdy zatańczyły do piosenek, które wylosowały w poprzednim odcinku. Magdalena „Kajra” Kajrowocz i Rafał Maserak zaprezentowali tango do piosenki „Voulez-Vous”.

Tango to twój taniec! Ale było trochę nerwowo - skomentował Michał Malitowski. - Była taka energia! - dodała Iwona Pavlović.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swing przy dźwiękach „Honey, Honey”.

W tym swingu nie było swingu - powiedziała Iwona Pavlović. - Za bardzo byłaś w pionie. Tutaj swingu brakowało - potwierdził Michał Malitowski.

Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zatańczyli paso doble do „Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)”.

Dziękuję ci za to, że miałam swoją ulubioną pupę w paso doble. Rozwalacie system – wyznała Iwona Pavlović.

Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła pokazali cha cha cha do „Mamma Mia”.

Partnerowania na początku – tu brawo. Wszystko fajnie, a gdy weszła cha cha… - i tu posypały się słowa krytyki ze strony Michała Malitowskiego.

Na koniec pierwszej rundy Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali sambę do „Dancing Queen”.

Zobacz także:

To jest etap, gdy nasze wymagania rosną. W sumie powinno mi się podobać, ale tu był duży kontrast. Ten taniec był szary - powiedziała Iwona Pavlović. - Jesteś najlepszym przykładem na to, że przysłowie „wiara czyni cuda” jest prawdziwe - dodał Andrzej Grabowski.

To jednak nie był koniec pokazów tanecznych umiejętności celebrytów, którzy od kilku odcinków prezentują aż po dwie choreografie. 

„Taniec z Gwiazdami” – kto odpadł 04.10.2021?

Ubiegłotygodniowy werdykt wzbudził nie tylko skrajne emocje internautów, ale także doprowadził do łez uczestniczkę, która musiała pożegnać się z show. Wyniki szóstego odcinka mogą wzbudzić podobne emocje. Z programem niespodziewanie pożegnali się bowiem Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła.