Taylor Swift ponownie pojawi się na dużym ekranie. Po rolach w takich produkcjach jak Walentynki (2008), Dawca pamięci (2014) czy musicalu Koty (2019), przyszedł czas na występ w najnowszym obrazie Davida O. Russella, twórcy m.in. Poradnika pozytywnego myślenia (2012), czy American Hustle (2013). Tytuł produkcji nie jest jeszcze znany, podobnie jak fabuła. Wiadomo jedynie, że Russell jest również autorem scenariusza, zaś za zdjęcia odpowiada Emmanuel Lubezki. 

Nie jest też tajemnica, że oprócz Taylor Swift w filmie pojawi się plejada gwiazd. I nie ma w tym określeniu krzty przesady, gdyż na ekranie pojawią się Rami Malek, Zoe Saldana, Anya Taylor-Joy, Chris Rock, Mike Myers, Robert De Niro, Michael Shannon, Timothy Olyphant, a wraz z nazwiskiem Swift ogłoszono, że będą to także Margot Robbie, Christian Bale i John David Washington. Brzmi nieźle, prawda?

Wracając do Swift, warto również wspomnieć, że artystka zagrała również główną rolę w filmie dokumentalnym poświęconym jej osobie, czyli Miss Americana. Obraz, który miał premierę na festiwalu w Sundance w 2020 roku, w szczery i emocjonujący sposób pokazuje Taylor Swift, jedną z najbardziej uwielbianych piosenkarek naszych czasów, w okresie życiowych przemian. Widzowie mają okazję przyjrzeć się, jak Swift próbuje pogodzić oczekiwania fanów ze swoim pomysłem na życie. Film reżyserki Lany Wilson to porywający i wielowymiarowy obraz o światowej gwieździe popu, która stara się zaakceptować siebie nie tylko jako autorkę piosenek i artystkę sceniczną, lecz także jako kobietę świadomą potęgi własnego głosu.