Bawiąc się w sobotę na koncercie The 1975 w Warszawie (w ramach Orange Warsaw Festival), nie podejrzewałyśmy, że zaledwie kilka dni później dotrą do nas takie informacje zza oceanu. Jak podały popularne serwisy plotkarskie, na czele z „TMZ”, Taylor Swift i Matty Healy rozstali się. Wiemy, dlaczego gwiazdy zdecydowały się na (tak szybkie) zakończenie związku. 

Taylor Swift i Matty Healy – historia związku 

Choć spotykali się jedynie przez miesiąc, zdążyli narobić wokół siebie szumu. O uczuciu, które ich połączyło mówili (i pisali) wszyscy. Fankom oraz fanom nie umknęło to, że frontman The 1975 wspierał swoją nową dziewczynę podczas jednego z jej koncertów. Potem Matty Healy pojawił się również na scenie i wystąpił z Phoebe Bridgers, a następnie... pocałował ją. To, oczywiście, wywołało lawinę spekulacji dotyczących tego, co łączy całą trójkę. Pod koniec maja w mediach pojawiły się informacje, według których Joe Alwyn jest „zdruzgotany” nowym związkiem Taylor Swift. Natomiast główna zainteresowana całą sprawą przyznała podczas występu na Gillette Stadium w ramach The Eras Tour, że nigdy nie była tak szczęśliwa jak w tamtym momencie i że jej życie w końcu układa się tak, jakby chciała. Co więcej, do sieci trafiły pierwsze zdjęcia światowej sławy artystki oraz Matty’ego Healy’ego, w tym takie, które zrobiono podczas ich randki.  

fot. Getty Images / Robert Kamau / Contributor

Taylor Swift i Matty Healy rozstali się

Jak się jednak okazuje, ich związek to już przeszłość. Osoba z bliskiego otoczenia pary wyznała w rozmowie ze wspomnianym serwisem „TMZ”, że autorka takich hitów jak „I Knew You Were Trouble”, „Blank Space”, „Look What You Made Me Do” czy „Anti‐Hero” znowu jest singielką. Chwilę później poznałyśmy powód rozstania. Informator „Entertainment Tonight” ujawnił, że Taylor Swift i Matty Healy podjęli decyzję o zakończeniu związku ze względu na napięte harmonogramy

Taylor i Matty zerwali. Oboje są bardzo zajęci i zdali sobie sprawę, że tak naprawdę nie są ze sobą kompatybilni – przyznał informator serwisu „Entertainment Tonight”.

Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do rozstania. Natomiast wiele wskazuje na to, że Taylor Swift i Matty Healy zdecydowali się na powrót do życia singla i singielki w miniony weekend. Na razie ani muzycy, ani ich przedstawiciele nie komentują medialnych doniesień. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy.