Odrobina zdrowego flirtu jest częścią każdego związku? Ale co postrzegamy jako zdrowe? Skąd możesz wiedzieć, że to tylko niewinny flirt? W końcu każde spojrzenie czy dotyk może zawsze przerodzić się w coś poważniejszego. Ważne jest w tym wszystkim zaufanie do partnera. Są takie znaki zodiaku, które wprost uwielbiają flirtować. Oto 4 z nich. Sprawdź, czy na liście znajduje się twój partner.

Bliźnięta

Bliźniętom nie chodzi nawet o samo podbijanie, ale o komunikację na wysokim poziomie. Z natury są miłe i towarzyskie. Zawsze mają coś do powiedzenia, a w grupie lubią być widoczne. Bliźnięta są kokieteryjne, czasami flirtują z nudów, a czasami naprawdę zainteresowane są drugą osobą.

Lew

Lew uwielbia pochwały i bycie w centrum uwagi. Nie używa jednak trików czy sztuczek, wystarcza mu jego urok osobisty, który łączy się z charyzmą. Ma taką łatwość we flirtowaniu, że czasem możesz nawet nie zauważyć, a on już okręci sobie ciebie wokół palca.

Baran

Baran to kolejny znak zodiaku, który uwielbia flirtować. A szczególnie, gdy jest szczęśliwy lub żądny przygód. Lubi spędzać czas z ludźmi, jest bardzo świadomy, jeśli chodzi o flirt. Jest pełen pasji i lubi dostawać to, czego chce. Pewny siebie i odważny – nie ma problemu z wykonaniem pierwszego ruchu. Jest też spontaniczny, czasem nawet niebezpieczny. Nigdy się nie zmusza, flirt to dla niego tak naprawdę zabawa.

Strzelec

Ponieważ Strzelcowi trudno zaakceptować jest jakiekolwiek ograniczenia, zawsze chętny jest do flirtu. Kiedy już coś sobie postanowi, nie zwraca uwagi na przeszkody. Dąży do bycia szczęśliwym i pełnym harmonii. Będąc w związku z Baranem normalne może być uczucie zazdrości.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu