Horoskop: Te znaki zodiaku mają szósty zmysł

Chociaż można powiedzieć, że każdy w pewnym sensie ma szósty zmysł, to niektóre znaki zodiaku charakteryzują się po prostu lepszą intuicją. Szósty zmysł to wrodzona zdolność, która pozwala nam przewidywać, co się wydarzy – dzięki intuicji. Jeśli na poniższe pytania odpowiesz twierdząco, oznacza to, że twój szósty zmysł działa naprawdę świetnie.

  • Czy często przy podejmowaniu decyzji polegasz na swojej intuicji?
  • Czy jesteś świadoma emocji i energii innych ludzi?
  • Czy marzysz czasem o tym, co później ci się spełnia?
  • Czy łatwo nawiązujesz kontakty z nieznajomymi i rozumiesz ich uczucia?
  • Czy często doświadczasz uczucia déjà vu?

Te 4 znaki zodiaku mogą pochwalić się szóstym zmysłem. Przeczytaj nasz horoskop i zobacz, czy się do nich zaliczasz.

Rak

Rakiem rządzi Księżyc. Reprezentuje on duszę, matkę i emocje. Rak jest jednym z najbardziej emocjonalnych znaków zodiaku, więc jego intuicja potrafi wykryć nawet najdrobniejsze zmiany w ludziach dookoła. Wystarczy krótka rozmowa, a Rak już rozpozna, co czuje nieznajomy. Dodatkowo rozumie uczucia i potrzeby otaczających go osób. Ważne jest, aby ufał swojej intuicji.

Skorpion

Skorpion wie o wiele więcej niż mogłoby się wydawać. Jego wrodzona ciekawość i instynkt czynią go detektywem. Chce wiedzieć wszystko, a jeśli nie jest czegoś świadomy, pomaga mu w tym intuicja. Skorpiona nie da się oszukać, ale mimo to ma problemy z zaufaniem, co może wzbudzać podejrzenia. Z łatwością rozszyfrowuje tajemnice innych, dzięki czemu już podczas pierwszej rozmowy może wyrobić sobie o kimś opinię.

Waga

Waga jest niezwykle wrażliwa, przez co zauważą każdą, nawet najmniejszą zmianę w jej otoczeniu. Właśnie to aktywuje jej szósty zmysł. Jest znana z dążenia do równowagi, trudno ją oszukać. Waga ma tendencję do sprawdzania wszystkiego. To nie tylko intuicja, ale i doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów ułatwiają jej znajdowanie duchowych połączeń. Wagę trudno jest odwrócić od jej toku myślenia, nie da się jej szantażować emocjonalnie.

Ryby

Ryby są marzycielskie i intuicyjne – ich planetą jest Neptun, który odpowiada za intuicję i duchowość. Ryby są też bardzo empatyczne i łatwo dostosowują się emocjonalnie do otoczenia. Problemem może być jednak to, że często biorą na siebie zbyt dużo energii innych ludzi, której nie mogą się pozbyć. Ryby niewątpliwie mają zdolności artystyczne, jednak ich szósty zmysł mógłby uczynić je naturopatami lub psychologami.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu

Zobacz także: