Niedoskonałości, stany zapalne i wypryski zawsze dają o sobie znać w najmniej odpowiednim momencie. Są to te niespodzianki, których nie lubimy. Zwłaszcza jeśli pojawiają się przed ważnym dla nas wydarzeniem lub wyjściem. Pozbycie się ich nie jest łatwe, a wyciskanie pryszczy nie jest rozwiązaniem. Często pogarsza sprawę, bo prowadzi do dłuższego gojenia, a nawet powstawania przebarwień. Jak pozbyć się ich szybko i bezpiecznie?

W kryzysowych sytuacjach warto sięgnąć po różnego rodzaju preparaty na wypryski, a jednym z najlepszych są punktowe plasterki na wypryski koreańskiej marki Cosrx. Są bestsellerem, a swego czasu były viralem na TikToku. Nie tylko są doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji skóry trądzikowej i problematycznej, ale okazują się nieocenione w kryzysowych sytuacjach.

Plasterki na wypryski Cosrx Acne Pimple Master Patch – opis

To punktowe plasterki na wypryski do stosowania miejscowego, bezpośrednio na stany zapalne. W opakowaniu jest ich 24 oraz mają różne rozmiary, na mniejsze lub większe „niespodzianki” i niedoskonałości. Do tego są półtransparentne i dobrze trzymają się skóry, dzięki czemu można stosować je nie tylko na noc, ale też nosić je w ciągu dnia, nawet poza domem. Jak działają?

Plasterki na wypryski koreańskiej marki Cosrx działają, wykorzystując srebro koloidalne. A ono słynie z właściwości antybakteryjnych, przeciwzapalnych, oczyszczających, odkażających i dezynfekujących. Dzięki niemu plasterki wchłaniają olej i usuwają zanieczyszczenia skóry, a jednocześnie jej nie wysuszają. „Wyciągają” wysięk stanu zapalnego, uniemożliwiając jego dalszy rozwój. Tym samym nie tylko wyciszają wypryski i przyspieszają ich znikanie, ale też przeciwdziałają ponownym infekcjom. Zapobiegają też powstawaniu przebarwień po trądziku.

Tym, co charakteryzuje plasterki na wypryski Cosrx, jest skuteczność i czas ich działania. Nie brakuje głosów, że – w zależności od ich rodzaju – są w stanie znacznie zmniejszyć stany zapalne lub całkowicie pozbyć się ich w ciągu nocy.

Najlepsze plasterki na pryszcze w tej cenie – wiele rozmiarów na różne wypryski, pozbyły się pryszcza w ciągu jednej nocy. Definitywnie mój ulubieniec – napisała Julia na stronie drogerii Hebe.

Punktowe plasterki na wypryski Cosrx – opinie

Powyższa opinia o plasterkach na wypryski Cosrx to tylko przedsmak odczuć internautek i internautów, bo  podobnych wrażeń jest więcej. Często podkreśla się w nich nie tylko skuteczność ich działania, ale przede wszystkim szybkie efekty, na które nie trzeba długo czekać. Poza tym, że plasterki na wypryski Cosrx Acne Pimple Master Patch były viralowe na TikToku, zebrały też już setki opinii od polskich użytkowniczek i użytkowników, a poniżej znajdziecie przykładowe.

Cudo na wszelkie wypryski. Znikają w jedną noc po naklejeniu plasterka. Niespodzianki „cięższego kalibru” trzeba potraktować dwa razy z rzędu, ale i tak rewelacja! – napisała użytkowniczka @hanusia248 na stronie KWC.

Plastry są super, wyciągają wszystko, co trzeba, a przy tym nie są widoczne, więc na spokojnie można z nimi wyjść z domu. Nie wysuszają. Są super i w naprawdę super cenie – napisała Zuzanna na stronie drogerii Cocolita.

Punktowy roll-on na niedoskonałości Eveline Perfect Skin Acne

Plasterki na wypryski to tylko jedna z form punktowych preparatów. Alternatywą może być dla nich punktowy roll-on na niedoskonałości Eveline Perfect Skin Acne. Zawiera kwasy szikimowy i migdałowy, które skutecznie zwalczają wypryski i zaskórniki, antybakteryjny ekstrakt z drzewa herbacianego, który sprawdza się w pielęgnacji skóry trądzikowej, a także ekstrakt z łopianu o działaniu oczyszczającym i ściągającym.

Zobacz także:

Krem na pryszcze Nacomi Dermo

Inną formą punktowych preparatów, która cieszy się dobrymi opiniami, jest krem na pryszcze Nacomi Dermo, który zwalcza niedoskonałości już w ich początkowym stadium. Zawiera nieocenione w pielęgnacji skóry trądzikowej niacynamid i kwas glicyretynowy. Trehaloza i kwas hialuronowy w składzie jednocześnie doskonale nawilżają skórę, dzięki czemu zapobiegają przesuszeniu i podrażnieniom.

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką