Czym kierujecie się, szukając idealnego mieszkania do wynajęcia? Jedni powiedzą, że standardem, inni – lokalizacją, a jeszcze inni – metrażem, dużym balkonem, brakiem sąsiadów na górze. A co jest najważniejsze przy szukania współlokatora? Tutaj już zaczynają się schody. Bo często nawet osoby, które doskonale się znają i lubią zaczną ze sobą mieszkać, okazuje się, że wcale nie wiedzą o sobie tak dużo i wcale nie lubią w sobie wszystkiego. Jeszcze bardziej pod górkę jest wtedy, kiedy na horyzoncie pojawia się potencjalny współlokator spod jednego z tych znaków zodiaku. Wówczas trzeba być gotowym na wszystko!

3 znaki zodiaku, które są fatalnymi współlokatorami

Te znaki zodiaku są trudnymi współlokatorami: Ryby (19.02-20.03)

Jeśli liczycie na wspólne pogawędki z Rybami przy stole podczas śniadania, relaks przy piwie albo w seans ulubionego serialu, od razu zapomnijcie o tym. Ryby są introwertykami, które najbardziej cenią towarzystwo samych siebie. Dlatego nie zdziwcie się, że proponując wspólne oglądanie filmu, Ryba odmówi, po czym sama zamknie się w pokoju i będzie robić to sam – sama. Poza tym osoby spod tego znaku zodiaku bywają też bardzo kapryśne, a co za tym idzie – niekonsekwentne w swoich działaniach. To może powodować wiele spięć nawet w najbardziej błahych tematach.


Te znaki zodiaku są najbardziej niegrzeczne. Uważaj na nie! >>>
 

Te znaki zodiaku są trudnymi współlokatorami: Skorpion (23.10-22.11)

Skorpiony lubią być w centrum zainteresowania, kiedy dużo się wokół nich dzieje, a ludzie interesują się ich problemami i życiem codziennym. Dlatego współlokator Skorpion na pewno będzie przychodził po radę, zagadywał, dzielił się swoimi przeżyciami, ale sam niekoniecznie będzie angażował się i okazywał wsparcie w najbardziej kryzysowych momentach. A takie podczas wspólnego mieszkania przecież zdarzają się bardzo często. Na dodatek Skorpiony bywają zaborcze i bardzo często zmieniają zdanie – lepiej unikać zatem wspólnych zakupów czy poważnych decyzji.

Te znaki zodiaku są trudnymi współlokatorami: Strzelec (23.11-21.12)

Strzelec jako współlokator może okazać się bardzo trudny do ujarzmienia. Wszystko ze względu na jego żywiołowość i spontaniczność. Wszędzie go pełno i uwielbia jak dużo się dzieje. Będzie więc świetnym organizatorem domówek – szczególnie tych niezapowiedzianych, o których niestety niekoniecznie będzie miał ochotę sprzątać i brać odpowiedzialność za ewentualne przykre wypadki, do których doszło w trakcie, np. stłuczony wazon albo wino na ścianie. Dlatego każdy, kto ceni sobie prywatność, a mieszkanie traktuje jako oazę spokoju, raczej powinien omijać Strzelca-współlokatora z daleka.


Uważaj na te znaki zodiaku – mogą zerwać z tobą przez SMS lub Messengera! >>>