To nie ty za to odpowiadasz. Niektórzy po prostu tak mają. Są niemili, bo tacy się urodzili. Sporo może zależeć od tego, kiedy się urodzili, czyli jaki mają znak zodiaku. Są bowiem takie, którym o wiele łatwiej przychodzi bycie wrednym i trudno jest im cokolwiek z tym zrobić. Ty natomiast możesz ich unikać.

Miłe i niemiłe znaki zodiaku - badanie

Badanie, na podstawie którego dowiedziono, które znaki zodiaku są najbardziej nieprzyjemne, a które najmilsze, przeprowadzili eksperci z PsychicWorld.com.

Do eksperymentu zaproszono 12 tysięcy osób, czyli po tysiąc osób spod każdego znaku zodiaku, którym zadano różnego rodzaju pytania, np. „czy kiedykolwiek zdradziłeś/aś?”, lub „czy zrzuciłeś/aś kiedyś na kogoś winę?” albo „czy kiedykolwiek coś ukradłeś/aś?”. Na podstawie udzielonych odpowiedzi udało się określić profile poszczególnych znaków zodiaku i poziomu ich wredności. Co z tego wyszło?

Najbardziej niemiłe i wredne znaki zodiaku

Okazuje się, że najbardziej niesympatyczne są Skorpiony. Aż 89% badanych Skorpionów przyznaje się do tego, że często przeklina, 67% nie ma problemów z oszukiwaniem innych, a 69% przyznaje się do niebezpiecznej jazdy, która może zagrażać innym uczestnikom ruchu.

Tuż po Skorpionach uplasowały się Koziorożce – 68% badanych wyznało, że lub zwalać winę na innych. Za Koziorożcami są zaś Barany. Te są nie tylko uparte, ale też nieposłuszne i często zachowujące się bardzo nieprzyzwoicie.

Na kolejnych miejscach w rankingu najbardziej niegrzecznych znaków zodiaku uplasowały się Panny oraz Lwy. Uważajcie na nie!

Najmilsze znaki zodiaku to?

Zupełnie inaczej jest w przypadku Wagi. To totalne przeciwieństwo niegrzecznych Skorpionów. Niewiele można zarzucić również Rybom – choć 24%, a także:

Zobacz także:

  • Bykom,
  • Wodnikom,
  • Strzelcom.

Jeśli chodzi o osoby spod tych znaków zodiaku, raczej nie musisz się obawiać, że wywiną ci jakiś nieprzyjemny numer, kiedy będziesz się tego najmniej spodziewać.