Masz tak, że niektórzy są dla ciebie po prostu niemili? Musisz mieć świadomość, że to nie twoja wina – oni po prostu tak mają. Co więcej, sporo może również zależeć od tego, kiedy się urodzili, czyli jaki mają znak zodiaku. Są bowiem takie, którym o wiele łatwiej przychodzi bycie wrednym i trudno jest im cokolwiek z tym zrobić. Ty natomiast możesz ich unikać.

Badanie, na podstawie którego dowiedziono, które znaki zodiaku są najbardziej niegrzeczne, a które najmilsze, przeprowadzili eksperci z PsychicWorld.com. Do eksperymentu zaproszono 12 tysięcy osób, czyli po tysiąc osób spod każdego znaku zodiaku, którym zadano różnego rodzaju pytania, np. „czy kiedykolwiek zdradziłeś/aś?”, lub „czy zrzuciłeś/aś kiedyś na kogoś winę?” albo „czy kiedykolwiek coś ukradłeś/aś?”. Na podstawie udzielonych odpowiedzi udało się określić profile poszczególnych znaków zodiaku i poziomu ich wredności. Co z tego wyszło?


Uważaj na te znaki zodiaku – mogą zerwać z tobą przez SMS lub Messengera! >>>
 

Najbardziej niemiłe i niegrzeczne znaki zodiaku

Okazuje się, że najbardziej niegrzeczne są Skorpiony. Aż 89% badanych Skorpionów przyznaje się do tego, że często przeklina, 67% nie ma problemów z oszukiwaniem innych, a 69% przyznaje się do niebezpiecznej jazdy, która może zagrażać innym uczestnikom ruchu. Tuż po Skorpionach uplasowały się Koziorożce – 68% badanych wyznało, że lub zwalać winę na innych, a za nimi Barany. Te są nie tylko uparte, ale też nieposłuszne i często zachowujące się bardzo nieprzyzwoicie. Na kolejnych miejscach w rankingu najbardziej niegrzecznych znaków zodiaku uplasowały się Panny oraz Lwy. Uważajcie na nie!

Najmilsze znaki zodiaku to?

Zupełnie inaczej jest w przypadku Wagi. To totalne przeciwieństwo niegrzecznych Skorpionów. Niewiele można zarzucić również Rybom – choć 24% badanych przyznało się do tego, że uprawiało seks w miejscu publicznym, a także Bykom, Wodnikom i Strzelcom. Jeśli chodzi o osoby spod tych znaków zodiaku, raczej nie musisz się obawiać, że wywiną ci jakiś nieprzyjemny numer, kiedy będziesz się tego najmniej spodziewać.


Te znaki zodiaku nie wybaczają i lubią się mścić. Na kogo lepiej uważać? >>>