Zastanawiacie się, co aktualnie warto obejrzeć na platformie Netflix? Waszej uwadze polecamy film, który świetnie radzi sobie na platformie od momentu premiery, czyli 14 maja. To thriller psychologiczny Kobieta w oknie, który oparty jest na bestsellerowej powieści Tracy’ego Lettsa. To historia pełna wychodzących na jaw szokujących sekrety, gdzie nikt, ani nic nie jest tym, czym się wydaje. To wasze klimaty? Jeśli tak, zdecydowanie powinniście poświęcić swój czas na obejrzenie ten produkcji Netflixa w gwiazdorskiej obsadzie. A dokładnie?

„Kobieta w oknie” – obsada i twórcy. Kto gra główne role?

W obsadzie filmu Kobieta w oknie znalazły się wybitne aktorskie nazwiska. To przede wszystkim Amy Adams (Zwierzęta nocy, Arrival), Gary Oldman (Mank, Czas mroku) czy Julianne Moore (Godziny, Motyl Sill Alice). A także Anthony Mackie (The Hurt Locker: W pułapce wojny), Fred Hechinger (Nowiny ze świata), Wyatt Russell (22 Jump Street), Brian Tyree Henry (Joker), Tracy Letts (Lady Bird) i Jennifer Jason Leigh (Nienawistna ósemka).

Reżyserem filmu Kobieta w oknie jest Joe Wright, który ma na swoim koncie takie kinowe hity jak Duma i uprzedzenie czy Pokuta. Z kolei za scenariusz odpowiedzialny wspomniany już Tracy Letts, odtwórca jeden z ról w obrazie. 

„Kobieta w oknie” – fabuła. O czym jest nowy film Netflixa?

Główną bohaterką filmu Kobieta w oknie jest Anna Fox (Amy Adams), cierpiąca na agorafobię psycholożka dziecięca, która w swoim nowojorskim mieszkaniu obserwuje z okna idealną rodzinę mieszkającą po drugiej stronie ulicy. Wszystko zmienia się, gdy kobieta przypadkowo zostaje świadkiem brutalnej zbrodni. 

„Kobieta w oknie” – czy warto obejrzeć?

Jeśli zazwyczaj przed obejrzeniem jakiegoś filmu sprawdzacie jego oceny np. w popularnym serwisie z opiniami kinomaniaków, czyli Rotten Tomatoes, w tym przypadku nie będziecie przekonani. Obraz Kobieta w oknie ma dość kiepskie oceny i zgodnie ze skalą oceniany jest na „zgniły”. Ma bowiem mniej, niż 60% pozytywnych opinii – zaledwie 26%. Jeżeli jednak was to nie zraża i chcecie sobie wyrobić własną opinię, film Kobieta w oknie to na pewno jedna z ciekawych alternatyw na majowy wieczór.