Luke Newton najwyraźniej ma więcej szczęścia w miłości niż grany przez niego Colin Bridgerton z popularnego serialu Netflixa. Podczas gdy młodszy brat Daphne nie najlepiej lokował uczucia (tym bardziej, że w ukryciu wzdychała do niego szczerze zakochana w nim dziewczyna), w prawdziwym życiu aktor jest w szczęśliwym związku. Dowód? Właśnie pochwalił się swoją dziewczyną! W czwartek, 29 lipca 2021 roku wybrał się z nią na premierę przygodowego filmu „Wyprawa do dżungli” („Jungle Cruise”), która odbyła się w Londynie. Z kim spotyka się Luke Newton? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Luke Newton – kim jest dziewczyna gwiazdy „Bridgertonów”?

Dziewczyną Luke'a Newtona jest Jade Louise Davies, również aktorka, którą regularnie można oglądać na deskach teatru – w brytyjskich musicalach (między innymi w „Nędznikach”). Jade jest siostrą Amber Davies, także aktorki scenicznej, która na swoim koncie ma też zwycięstwo w programie „Love Island”. 

Jak dowiadujemy się z Instagrama artystki – @jadeydavies, Jade jest również mocno zaangażowana w pomoc osobom, które borykają się ze zdrowiem psychicznym. W social mediach obserwuje ją prawie 27 tysięcy osób. Teraz liczba ta na pewno wzrośnie, skoro zaczęła pojawiać się oficjalnie ze swoim ultrapopularnym chłopakiem! Nie wiadomo właściwie, dlaczego dopiero teraz, bo Luke Newton i Jade Louis Davis spotykają się już od dłuższego czasu. Podobno są parą od połowy 2019 roku! 

Luke Newton ciepło o swojej dziewczynie

Zanim jednak ujawnili się publicznie, Luke Newton udzielił wywiadu, w którym ciepło wypowiadał się na temat swojej dziewczyny. Zdradził między innymi, jaką najbardziej romantyczną rzecz dla niej zrobił. 

„Zabrałem ją na wyjazd-niespodziankę – rok temu pojechaliśmy do Amsterdamu” – powiedział aktor.

Ale to nie koniec historii. Podobno dziewczyna od dłuższego czasu narzekała, że zepsuła jej się walizka i mówiła, że musi sobie kupić nową. Dlatego, kiedy zbliżała się gwiazdka, aktor postanowił podarować jej walizkę w prezencie. To właśnie w niej Jade Louis Davies znalazła bilety na wyjazd do Amsterdamu. Wylot miał być już następnego dnia! Awwww....